Трамп обмірковує удар у відповідь по силах РФ у Сирії

У відповідь на використання хімічної зброї США можуть застосувати не тільки військову силу, а й економічні та політичні інструменти.

Дональд Трамп обдумує відповідь. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп обмірковує можливість удару по російських і іранських військових в разі наступу на опозиційні сили в провінції Ідліб. Про це повідомляє газета Wall Street Journal, посилаючись на дані високопоставлених чиновників, передають Патріоти України.

Причиною удару США, пише видання, може стати рішення президента Сирії Башара Асада застосувати хлорин в ході наступу на провінцію Ідліб - останній великий оплот повстанців в країні. «Пентагон розробляє військові сценарії, але Трамп ще не вирішив, що саме буде вважатися приводом для військової відповіді і чи будуть США атакувати російські або іранські військові сили, що допомагають Асаду в Сирії», - пише газета.
Джерела видання повідомляють, що у відповідь на використання хімічної зброї США можуть застосувати не тільки військову силу, а й економічні та політичні інструменти. Нагадаємо, напередодні стало відомо, що президент США Дональд Трамп вважає, що Росія і Іран здійснять «серйозну гуманітарну помилку» в Сирії, якщо дозволять урядовим військам Башара Асада піти на штурм провінції Ідліб на півночі країни. Незважаючи на це, Росія відновила авіаудари по позиціях повстанців у сирійській провінції Ідліб.

"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву. За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на півд...

"Мы буквально в минуты способны перекрыть Азовское море": Скандальний російський політик пригрозив Україні

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:45

Блокування Азовського моря для українських суден може стати реакцією на арешт 15 іноземних суден, які заходили в порти окупованого Криму.​. Росія "буквально в хвилини" здатна перекрити Азовське море для українських судів у відповідь на арешт іноземних ...