
Священики окупованого Сімферополя послухали лекцію про пожежну безпеку і відпрацювали навички гасіння пожеж. Навчання було організовано "головним управлінням МНС по Республіці Крим", передають Патріоти України з посиланням на Новини Криму.
Співробітники МНС продемонстрували священнослужителям пожежне обладнання та екіпіровку, після чого попи провели тренування з пожежними шлангами, прагнучи попасти водою в спеціальні мішені.

Також після лекції рятувальників про різновиди та призначення вогнегасників вони відпрацювали гасіння полум'я за допомогою цих пристроїв.
У мережі бурхливо і весело відреагували на новину:
"Введуть як нанотехнологію при хрещенні", "Розвели содомію", "Ось так от треба прихожан святою водою-то, а не кропилом", "І трохи еротики", - пишуть в Тwitter.
— распад и неуважение (@VictorKvert2008) 4 апреля 2017 г.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...