
Священики окупованого Сімферополя послухали лекцію про пожежну безпеку і відпрацювали навички гасіння пожеж. Навчання було організовано "головним управлінням МНС по Республіці Крим", передають Патріоти України з посиланням на Новини Криму.
Співробітники МНС продемонстрували священнослужителям пожежне обладнання та екіпіровку, після чого попи провели тренування з пожежними шлангами, прагнучи попасти водою в спеціальні мішені.

Також після лекції рятувальників про різновиди та призначення вогнегасників вони відпрацювали гасіння полум'я за допомогою цих пристроїв.
У мережі бурхливо і весело відреагували на новину:
"Введуть як нанотехнологію при хрещенні", "Розвели содомію", "Ось так от треба прихожан святою водою-то, а не кропилом", "І трохи еротики", - пишуть в Тwitter.
— распад и неуважение (@VictorKvert2008) 4 апреля 2017 г.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...