
Священики окупованого Сімферополя послухали лекцію про пожежну безпеку і відпрацювали навички гасіння пожеж. Навчання було організовано "головним управлінням МНС по Республіці Крим", передають Патріоти України з посиланням на Новини Криму.
Співробітники МНС продемонстрували священнослужителям пожежне обладнання та екіпіровку, після чого попи провели тренування з пожежними шлангами, прагнучи попасти водою в спеціальні мішені.

Також після лекції рятувальників про різновиди та призначення вогнегасників вони відпрацювали гасіння полум'я за допомогою цих пристроїв.
У мережі бурхливо і весело відреагували на новину:
"Введуть як нанотехнологію при хрещенні", "Розвели содомію", "Ось так от треба прихожан святою водою-то, а не кропилом", "І трохи еротики", - пишуть в Тwitter.
— распад и неуважение (@VictorKvert2008) 4 апреля 2017 г.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...