Це вже зашморг: Відразу після Нового року Росію проголосять державою, котра підтримує тероризм, - міжнародний оглядач

Відповідний законопроект ще влітку вступив до Конгресу США і був проголосований, тільки чомусь мало хто звернув на нього увагу.

Путін вже передчуває санкції? Фото: ТАСС.

Росію чекає дуже серйозний пакет санкцій, який вже прийнятий в США, але він почне працювати вже після Нового року. Там мова йде навіть про визнання Росії країною, що підтримує тероризм, а це означає заборону на будь-які контакти: банківські, економічні, дипломатичні. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів журналіст і блогер Іван Яковина, передають Патріоти України.

За його словами, цей законопроект ще влітку вступив до Конгресу США і був проголосований, тільки чомусь, напевно, тому що це був серпень, всі були у відпустці, люди купалися на морі, засмагали і мало хто на це звернув увагу. Сьогодні це відкриті дані.

Що стосується можливості введення санкцій США проти тих європейських компаній, які брали участь в будівництві «Північного потоку-2», то це не так вже смертельно для європейців. Європейські комерсанти настільки втягнуті в процес, заробляючи величезні гроші, що готові закривати очі на будь-якого роду інформацію про російську агресію, аби отримати потрійну вигоду від постачання російського палива.

Місцевих лікарів не допускають: Начальник окупаційної поліції Маріуполя ушпиталений у тяжкому стані

понеділок, 27 березень 2023, 22:42

Радник мера міста Петро Андрющенко повідомив, що начальник окупаційної поліції Маріуполя Михайло Москвін потрапив у відділення інтенсивної терапії у важкому стані. Про це він пише у телеграмі, опираючись на дані Маріупольського Спротиву, передають Патр...

Багато бронеавто окупантів не потрапили на фронт: У ГУР розповіли про інцидент на Кримському мосту

понеділок, 27 березень 2023, 22:15

П'ять бронеавтомобілів російських терористів З-СТС "Ахмат" не доїхали до зони бойових дій. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Telegram, передають Патріоти України. "26 березня колона з п'яти машин...