Це вже зашморг: Відразу після Нового року Росію проголосять державою, котра підтримує тероризм, - міжнародний оглядач

Відповідний законопроект ще влітку вступив до Конгресу США і був проголосований, тільки чомусь мало хто звернув на нього увагу.

Путін вже передчуває санкції? Фото: ТАСС.

Росію чекає дуже серйозний пакет санкцій, який вже прийнятий в США, але він почне працювати вже після Нового року. Там мова йде навіть про визнання Росії країною, що підтримує тероризм, а це означає заборону на будь-які контакти: банківські, економічні, дипломатичні. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів журналіст і блогер Іван Яковина, передають Патріоти України.

За його словами, цей законопроект ще влітку вступив до Конгресу США і був проголосований, тільки чомусь, напевно, тому що це був серпень, всі були у відпустці, люди купалися на морі, засмагали і мало хто на це звернув увагу. Сьогодні це відкриті дані.

Що стосується можливості введення санкцій США проти тих європейських компаній, які брали участь в будівництві «Північного потоку-2», то це не так вже смертельно для європейців. Європейські комерсанти настільки втягнуті в процес, заробляючи величезні гроші, що готові закривати очі на будь-якого роду інформацію про російську агресію, аби отримати потрійну вигоду від постачання російського палива.

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...