Це ж Russia! Кримський міст зазнав катастрофи. Рух припинено

Для проведення ремонтних робіт знадобиться 6-8 годин, а почнуться вони тільки після припинення шторму.

Кримський міст тільки-но добудували, а вже проблеми. Ілюстрація: соцмережі.

В акваторії Керченської протоки сьогодні вранці, 8 вересня, російський плавучий кран зірвався з якоря і врізався в Кримський міст. Про це повідомляє «Інтерфакс», пославшись на упрдор «Тамань», передають Патріоти України.

Зазначається, що в зв'язку зі штормом на морі плавкран прибило до опори автодорожньої частини моста на ділянці між островом Тузла і фарватером. Також відомо, що через інцидент була пошкоджена мачта освітлення і погнуті «кілька метрів» бар'єрного огородження моста.

До тих пір, поки не будуть усунуті наслідки аварії, окупанти обмежили рух по мосту. Сам плавкран вже відбуксирували на безпечну відстань. Для проведення ремонтних робіт знадобиться 6-8 годин, а почнуться вони тільки після припинення шторму.
Російські метеорологи повідомили, що висота хвиль на морі зараз складає 13-20 дм, а штормові умови будуть збережені протягом дня.

У деокупованому Лимані виявили масове поховання цивільних (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:54

У звільненому від російських окупантів Лимані Донецької області знайшли понад 50 поховань із цивільними. Про це повідомляє hromadське, передають Патріоти України. За даними видання, окупанти рили траншеї та змушували мирних жителів, яких підозрювали у ...

"Калінінград наш": Чехи яскраво затролили путінські "референдуми", повернувши колишній Краловец у "родную гавань" (фотофакти)

середа, 5 жовтень 2022, 23:34

Чехи влаштували флешмоб навколо придуманого Володимиром Путіним «референдуму», за підсумками якого російський Калінінград став чеським містом Краловець (оскільки він був заснований 1255 р. королем Чехії). Про це написав російський блогер Рустем Адагамо...