"Тут Україна має обмежені можливості реагування": Експерт розповів про ахіллесову п'яту нашої армії (відео)

Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей.

Валентин Бадрак. Фото: Апостроф.

На сьогоднішній день найбільш слабким місцем України, по якому б'є Кремль, є море. Про це в інтерв'ю заявив глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак, передають Патріоти України.

За його словами, Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей. "Море - це та ділянка, яка для України завжди була найбільш слабким місцем навіть у фінансуванні. Військово-морські сили завжди фінансувалися за залишковим принципом. Коли у нас навіть виходило щось зробити для армії в плані підтримки Збройних сил, Військово-морські сили завжди були аутсайдером - у плані поглядів Києва на те, як розвивати і як фінансувати", - сказав Бадрак.

Він уточнив, що це все вплинуло на стан Збройних сил, у тому числі на людський фактор. Так, досить багато людей перейшли на бік Росії і залишилися в Криму, причому в різних відомствах. "Там не тільки армійські відомства, а й прикордонні, і спеціальні служби, "Альфа" і так далі. Не буду на цьому зупинятися, скажу тільки, що Україна має обмежені можливості реагування і, як на мене, їх потрібно активізувати. У принципі, це зараз і робиться", - підсумував експерт.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. "Вона балотується не на "шальную імператрицю" і не на "Путіна у спідниці", а на посаду президента України", - нардеп про свою тезку-кандидата в президенти (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 3:00

Вимога Юлії Тимошенко зняти з виборів її однофамільця Юрія Тимошенко є порушенням конституційного права. Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат, кандидат у президенти України Юрій Тимошенко, передають Патріоти України. "Технічний кандидат -...

Хіти тижня. Бути готовими: Чому Україна постійно моніторить стан Керченського мосту (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 1:00

Падіння скандального мосту неминуче. Питання лише в тому коли і як це станеться. Україна має бути готовою до наслідків, в тому числі і до агресивної реакції Росії. Всі з напругою очікують весняного льодоходу. Обвалення Кримського мосту викличе гуманіта...