"Тут Україна має обмежені можливості реагування": Експерт розповів про ахіллесову п'яту нашої армії (відео)

Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей.

Валентин Бадрак. Фото: Апостроф.

На сьогоднішній день найбільш слабким місцем України, по якому б'є Кремль, є море. Про це в інтерв'ю заявив глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак, передають Патріоти України.

За його словами, Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей. "Море - це та ділянка, яка для України завжди була найбільш слабким місцем навіть у фінансуванні. Військово-морські сили завжди фінансувалися за залишковим принципом. Коли у нас навіть виходило щось зробити для армії в плані підтримки Збройних сил, Військово-морські сили завжди були аутсайдером - у плані поглядів Києва на те, як розвивати і як фінансувати", - сказав Бадрак.

Він уточнив, що це все вплинуло на стан Збройних сил, у тому числі на людський фактор. Так, досить багато людей перейшли на бік Росії і залишилися в Криму, причому в різних відомствах. "Там не тільки армійські відомства, а й прикордонні, і спеціальні служби, "Альфа" і так далі. Не буду на цьому зупинятися, скажу тільки, що Україна має обмежені можливості реагування і, як на мене, їх потрібно активізувати. У принципі, це зараз і робиться", - підсумував експерт.

Джерело: Апостроф

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...