"Тут Україна має обмежені можливості реагування": Експерт розповів про ахіллесову п'яту нашої армії (відео)

Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей.

Валентин Бадрак. Фото: Апостроф.

На сьогоднішній день найбільш слабким місцем України, по якому б'є Кремль, є море. Про це в інтерв'ю заявив глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак, передають Патріоти України.

За його словами, Україна на провокації в морі змушена реагувати відповідно до своїх оборонних можливостей. "Море - це та ділянка, яка для України завжди була найбільш слабким місцем навіть у фінансуванні. Військово-морські сили завжди фінансувалися за залишковим принципом. Коли у нас навіть виходило щось зробити для армії в плані підтримки Збройних сил, Військово-морські сили завжди були аутсайдером - у плані поглядів Києва на те, як розвивати і як фінансувати", - сказав Бадрак.

Він уточнив, що це все вплинуло на стан Збройних сил, у тому числі на людський фактор. Так, досить багато людей перейшли на бік Росії і залишилися в Криму, причому в різних відомствах. "Там не тільки армійські відомства, а й прикордонні, і спеціальні служби, "Альфа" і так далі. Не буду на цьому зупинятися, скажу тільки, що Україна має обмежені можливості реагування і, як на мене, їх потрібно активізувати. У принципі, це зараз і робиться", - підсумував експерт.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Є могутній союзник: Флот Великобританії не дасть Кремлю заблокувати Одесу

вівторок, 23 жовтень 2018, 9:30

Королівський військово-морський флот Великобританії посилить присутність в Чорному морі, оскільки прогнозує морську блокаду Одеси з боку РФ. Про це заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон під час візиту до Києва, повідомляють Патріоти Укр...

Через КНР: Названо несподівані причини розриву ракетного договору Росії і США (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 9:14

Причиною, через яку США збираються розірвати з Російською Федерацією Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, є посилення Китайської Народної Республіки. Таку думку висловив аналітик Інституту світової політики Микола Белесков, повідо...