У Єревані сталися криваві заворушення

Протестувальники виступають проти висунення колишнього президента країни на посаду прем'єр-міністра.

Сутички у Єревані. Фото:Радіо Свобода

У столиці Вірменії - Єревані - неспокійно. У результаті зіткнення протестуючих проти висунення кандидатури Сержа Саргсяна на пост прем'єра країни демонстрантів і поліції у центрі Єревана госпіталізовано 46 людей, з них – шестеро поліцейських. Про це повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я Вірменії, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"У демонстрантів в основному поверхневі поранення нижніх кінцівок. Також одному з поліцейських перерізали вени, зараз його прооперували. Наразі нікому небезпека не загрожує," – зазначили в МОЗ.

Варто нагадати, що у понеділок, 16 квітня, в Єревані розпочались масові сутички. Учасники акції, які виступають проти можливого призначення на посаду прем'єр-міністра Вірменії екс-президента Сержа Саргсяна увірвалися в будівлю університету.

Лідер протестного руху заявив, що кінцева мета акції протесту – дійти до будівлі парламенту.

"Готовность к обострению, или Зачем "гибридам" на Донбассе секретная российская "Тирада", - Жирохов

четвер, 21 березень 2019, 14:13

Резкое усиление боевых возможностей украинской группировки на Донбассе не могло не вызвать серьезного опасения у российского военного командования. Причем если от некоторых реальных угроз россияне приняли просто меры ограничительного характера - как, н...

Проблему можна вирішити швидше: Політолог назвав головну помилку на Донбасі і єдиний вихід для Путіна

четвер, 21 березень 2019, 13:58

За словами Віктора Небоженка, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для вирішення проблеми Донбасу. "Женевський формат" переговорів, за участю представників України, Росії, Європейського союзу і США, є єдиним варіан...