Росіяни вбили місцеву жінку: В Єревані протестували з вимогою вивести військову базу РФ з Вірменії

Учасники акції тримали в руках плакат "Російська армія, геть з країни", переконуючи, що російська військова база є "загрозою для безпеки громадян Вірменії".

Акція протесту в Єревані. Фото: аrmіуа.az.

У столиці Вірменії Єревані активісти сьогодні, 25 грудня, влаштували акцію під посольством Російської Федерації (РФ) з вимогою вивести російську військову базу з вірменського міста Ґюмрі, повідомляють Патріоти України.

Як зазначається, близько 20 активістів під російським посольством вимагали вивести 102-гу російську військову базу, яка дислокується в Ґюмрі, через убивство місцевої мешканки Джульєтти Гукасян.

Зазначимо, 57-річна жінка померла в лікарні після побиття, у вбивстві підозрюють військового із 102-ї військової бази РФ. Учасники акції тримали в руках плакат "Російська армія, геть з країни", переконуючи, що російська військова база є "загрозою для безпеки громадян Вірменії".

Наблизитися до будівлі самого посольства мітингувальникам не дозволила поліція. До учасників з посольства ніхто не вийшов. Після закінчення акції тих, хто вимагав вивести російську базу, до посольства прийшли близько 20 людей з плакатами "Ні антиросійським провокаціям у Вірменії" та "Навіки з Росією".

Джерело: РБК-Україна

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...

Слава ВМСУ! Тепер вже українські Island через Атлантику та Середземномор'я прямують до Одеси (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:57

Вже наступного тижня поповнення в кораблях та їх екіпажах чекають на Батьківщині. У першій половині жовтня вони були завантажені на суховантаж у Балтиморі, який зараз доставляє їх до Одеси. Прибуття очікується у 20-х числах жовтня, тобто наступного тиж...