
Сесія Львівської міської ради, де планувався розгляд ситуації на сміттєзвалищі під Львовом, закінчилася бійкою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Відзначається, що на сесії, яка повинна була початися о 10.00, планували розглядати питання ситуації на сміттєзвалищі під Львовом, де стався зсув і пожежа, загинуло щонайменше троє людей.
Однак уже близько 9:00 під стінами міськради почали збиратися активісти, при цьому для охорони будівлі залучили кілька сотень бійців Нацгвардії.
Через кілька хвилин після початку сесії в зал увірвалися активісти, які почали бійку з депутатами. Вони закликали обранців спуститися вниз і вирішити ситуацію, так як силовики застосували проти людей газ.
Після бійки секретар Львівської міськради Анатолій Забарило оголосив про завершення сесії.
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...