У Литві російського агента ФСБ, звинуваченого у шпигунстві, засудили до 10 років ув'язнення

За версією слідства, росіянин Микола Філіпченко намагався завербувати співробітника охорони литовського президента Далі Грібаускайте для встановлення підслуховуючих пристроїв.

Російський шпигун Микола Філіпченко. Фото:http://ru.delfi.lt

Вільнюський окружний суд засудив сьогодні до 10 років в'язниці громадянина РФ Миколу Філіпченка, якого звинуватили в шпигунстві. Про це повідомляє Lietuvos žinios, передають Патріоти України.

Росіянина вважають співробітником Федеральної служби безпеки РФ. Видання Delfi пише, що Філіпченко, за даними слідства, намагався завербувати співробітників департаменту охорони керівництва Литви для встановлення пристрою для підслуховування обладнання в робочому кабінеті і резиденції президента країни Далі Грібаускайте.

Він також звинувачувався в підробці документів, використанні підроблених даних і багаторазовому незаконному перетині держкордону Литви. Прокуратура просила для Філіпченка 10 років позбавлення волі.

Росіянин знаходився під арештом в слідчому ізоляторі - в'язниці у Вільнюсі з 29 квітня 2015 року. Свою вину Філіпченко не визнавав і відмовлявся давати свідчення в суді. За його словами, він не заподіяв Литві "ніякої шкоди".

На концерті Кобзона стабільний аншлаг і висока утилізація артилерії та автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 квітня

субота, 26 квітень 2025, 7:59

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.04.25 орієнтовно склали:

В "Європейській Солідарності" прокоментувала позов Марини Порошенко до чоловіка про поділ багатомільярдного майна

субота, 26 квітень 2025, 7:52

Судовий позов Марини Порошенко про розподіл майна – спільна тактика захисту родини Порошенків від спроб президента Володимира Зеленського заблокувати Петру Порошенку можливість фінансувати допомогу ЗСУ і політичну діяльність. Про це йдеться в заяві пар...