У Медведчука розповіли про взаємовідносини із заарештованим Рубаном

В організації заявили, що Володимир Рубан не є і ніколи не був членом "Українського вибору".
Володимир Рубан. Фото: УНІАН.

У громадському русі Віктора Медведчука "Український вибір" заявили, що у "справі Рубана" Служба безпеки України "цитує матеріали організації та дає їм своє трактування, яке не відповідає дійсності". Про це йдеться у заяві, яку оприлюднено 10 березня на сайті "Українського вибору", передають Патріоти України.

В організації заявили, що Рубан не є і ніколи не був членом "Українського вибору". "Глава СБУ ... передав журналістам презентацію, покликану продемонструвати зв'язок Рубана з "Українським вибором". Усі матеріали, згадані в презентації, публікувалися на нашому сайті. Однак СБУ не просто цитує наші матеріали, а дає їм своє трактування, яке не відповідає дійсності" , - зазначено у заяві.

В організації зазначили, що Рубан брав участь в заходах проекту "Українська федерація", але він "ніколи не вів цей проект, у чому голослівно намагався запевнити керівник апарату СБУ". Також повідомляється, що Рубан звертався до сайту "Український вибір" з проханням надати приміщення для проведення засідання тематичного клубу "Управління суспільним розвитком".

"Клуб був громадською ініціативою, а не проектом або "підпроектом" Українського вибору, який надав допомогу для проведення засідання, в ході якого Рубан був обраний керівником клубу", - повідомили в Українському виборі.

Про публікації Рубана у блозі на сайті "Українського вибору" в організації повідомили, що він розмістив кілька своїх матеріалів, "але після подій 2014 року дозволив собі низку образливих заяв на адресу Медведчука".

"У зв'язку з цим у 2015 році було прийнято рішення про видалення блогу Володимира Рубана зі сторінок нашого сайту ... Матеріали, присвячені заходам за участю Рубана (тексти, фото, відео), доступні на сайті Українського вибору і тепер", - йдеться у заяві.

Резонанс тижня. На Донбасі три дні тому за загадкових обставин зник боєць 10-ї бригади: Сьогодні тіло загиблого повернули окупанти

понеділок, 12 квітень 2021, 1:00

У вівторок, 6 квітня, з тимчасово окупованої території Донбасу повернули тіло військовослужбовця 10-ї гірсько-штурмової бригади, який зник безвісти минулого тижня. У командуванні бригади повідомили, що зникнення військовослужбовця виявили ввечері у суб...

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...