У МВС розповіли про відповідальність провайдерів за відмову блокувати російські сайти

Наразі у Верховній Раді розробляється законопроект про запровадження відповідальності за невиконання провайдерами рішення РНБО та Указу Президента про блокування російських інтернет-ресурсів.

Указом Президента в Україні заборонено російські соцмережі. Ілюстрація: Zaxid.net.У Міністерстві внутрішніх справ сподіваються, що провайдери сумлінно виконуватимуть рішення про блокування заборонених російських сайтів. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"У нас в Україні 5 тисяч провайдерів, сказати, що можна дуже швидко виконати рішення РНБО, ми не можемо. І потроху провайдери приймають ті чи інші рішення, сподіваємося, що всі провайдери будуть сумлінними і законослухняними. МВС обов'язково долучається до реалізації цього рішення РНБО, зокрема через такий підрозділ як Департамент кіберполіції", - сказав він.

Шевченко зазначив, що якщо говорити про відповідальність за невиконання цього рішення, то треба вносити зміни в законодавство.

"Щоб говорити взагалі про таку відповідальність, треба внести певні законодавчі зміни, можливо вони будуть внесені досить оперативно. Я знаю, що депутат Антон Геращенко працює над законопроектом щодо цього у профільному комітеті Ради", - додав він.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб.

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...