У Міністерстві внутрішніх справ сподіваються, що провайдери сумлінно виконуватимуть рішення про блокування заборонених російських сайтів. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.
"У нас в Україні 5 тисяч провайдерів, сказати, що можна дуже швидко виконати рішення РНБО, ми не можемо. І потроху провайдери приймають ті чи інші рішення, сподіваємося, що всі провайдери будуть сумлінними і законослухняними. МВС обов'язково долучається до реалізації цього рішення РНБО, зокрема через такий підрозділ як Департамент кіберполіції", - сказав він.
Шевченко зазначив, що якщо говорити про відповідальність за невиконання цього рішення, то треба вносити зміни в законодавство.
"Щоб говорити взагалі про таку відповідальність, треба внести певні законодавчі зміни, можливо вони будуть внесені досить оперативно. Я знаю, що депутат Антон Геращенко працює над законопроектом щодо цього у профільному комітеті Ради", - додав він.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...