У Міністерстві внутрішніх справ сподіваються, що провайдери сумлінно виконуватимуть рішення про блокування заборонених російських сайтів. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.
"У нас в Україні 5 тисяч провайдерів, сказати, що можна дуже швидко виконати рішення РНБО, ми не можемо. І потроху провайдери приймають ті чи інші рішення, сподіваємося, що всі провайдери будуть сумлінними і законослухняними. МВС обов'язково долучається до реалізації цього рішення РНБО, зокрема через такий підрозділ як Департамент кіберполіції", - сказав він.
Шевченко зазначив, що якщо говорити про відповідальність за невиконання цього рішення, то треба вносити зміни в законодавство.
"Щоб говорити взагалі про таку відповідальність, треба внести певні законодавчі зміни, можливо вони будуть внесені досить оперативно. Я знаю, що депутат Антон Геращенко працює над законопроектом щодо цього у профільному комітеті Ради", - додав він.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...