"У нас с вами общий дом, но мы не станем для вас мальчиками на побегушках": Лукашенко "нахамив" Кремлю

Президент Білорусі нагадав Москві, що його країна - це суверенна держава, і цей незалежний статус республіки Росія зобов'язана враховувати.

Олександр Лукашенко. Фото:www.belaruspartisan.org

Ситуація, в якій Білорусь змушена буде вибирати між відносинами з Росією або ж з Євросоюзом, для керівництва країни є неприйнятною, тому в даному випадку влада держави буде керуватися тільки національними інтересами. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.

Президент Лукашенко нагадав РФ, що його країна - це суверенна держава, і цей незалежний статус республіки Білорусь Росія зобов'язана враховувати.

"Росіяни і особливо російське керівництво повинні усвідомити одне: ми не будемо хлопчиками на побігеньках. Білорусь - це самостійна, суверенна держава. Так, ми живемо з вами в одному будинку, але у нас є своя власна квартира. Нехай і маленька, але своя. Про це, до речі, говорив і нинішній президент Росії", - заявив Лукашенко і наголосив, що Володимир Путін саме на таких засадах погодився взаємодіяти з Білоруссю.

"Президент Росії готовий на цьому будувати наші відносини. Однак деякі провладні "рупори" зациклюються на іншому, доходить вже до наклепу. Треба це закінчувати, це до добра не приводить", - підкреслив Лукашенко.

5 квітня поточного року Лукашенко заявив про те, що для Білорусі надзвичайно важливо поглиблювати співпрацю з Євросоюзом.

Лукашенко також зазначив, що після зняття ЄС з Білорусі частини санкцій, перед державою відкрилися нові можливості для взаємодії з ЄС.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...