"У нас с вами общий дом, но мы не станем для вас мальчиками на побегушках": Лукашенко "нахамив" Кремлю

Президент Білорусі нагадав Москві, що його країна - це суверенна держава, і цей незалежний статус республіки Росія зобов'язана враховувати.

Олександр Лукашенко. Фото:www.belaruspartisan.org

Ситуація, в якій Білорусь змушена буде вибирати між відносинами з Росією або ж з Євросоюзом, для керівництва країни є неприйнятною, тому в даному випадку влада держави буде керуватися тільки національними інтересами. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.

Президент Лукашенко нагадав РФ, що його країна - це суверенна держава, і цей незалежний статус республіки Білорусь Росія зобов'язана враховувати.

"Росіяни і особливо російське керівництво повинні усвідомити одне: ми не будемо хлопчиками на побігеньках. Білорусь - це самостійна, суверенна держава. Так, ми живемо з вами в одному будинку, але у нас є своя власна квартира. Нехай і маленька, але своя. Про це, до речі, говорив і нинішній президент Росії", - заявив Лукашенко і наголосив, що Володимир Путін саме на таких засадах погодився взаємодіяти з Білоруссю.

"Президент Росії готовий на цьому будувати наші відносини. Однак деякі провладні "рупори" зациклюються на іншому, доходить вже до наклепу. Треба це закінчувати, це до добра не приводить", - підкреслив Лукашенко.

5 квітня поточного року Лукашенко заявив про те, що для Білорусі надзвичайно важливо поглиблювати співпрацю з Євросоюзом.

Лукашенко також зазначив, що після зняття ЄС з Білорусі частини санкцій, перед державою відкрилися нові можливості для взаємодії з ЄС.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...