У Пітері рятували Путіна: Масові арешти на Пасху

Активісти "прогулянки опозиції" нічого не скандували, не тримали в руках плакати, однак, коли вони прийшли на Двірцеву площу, їх вже чекала поліція.

В Санкт-Петербурзі без причини затримали 40 осіб.  Ілюстрація:  REUTERS.

У центрі Санкт-Петербурга поліцейські затримали близько 40 учасників так званої "прогулянки опозиції", повідомляють Патріоти України з посиланням на правозахисний проект "ОВС-Інфо".

Активісти нічого не скандували, не тримали в руках плакати, однак, коли вони прийшли на Двірцеву площу, їх вже чекали кілька десятків співробітників поліції і автозаки.

Журналіст "Ехо Москви" Арсеній Веснін повідомив в Твіттері, що до активістів застосовували силу, одного з затриманих лікарі "швидкої допомоги" винесли на ношах.

"Прогулянки опозиції" проходять у Москві та Петербурзі щонеділі. У столиці сьогоднішня акція пройшла без затримань.

Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

середа, 16 січень 2019, 23:11

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр о...

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...