У Пітері рятували Путіна: Масові арешти на Пасху

Активісти "прогулянки опозиції" нічого не скандували, не тримали в руках плакати, однак, коли вони прийшли на Двірцеву площу, їх вже чекала поліція.

В Санкт-Петербурзі без причини затримали 40 осіб.  Ілюстрація:  REUTERS.

У центрі Санкт-Петербурга поліцейські затримали близько 40 учасників так званої "прогулянки опозиції", повідомляють Патріоти України з посиланням на правозахисний проект "ОВС-Інфо".

Активісти нічого не скандували, не тримали в руках плакати, однак, коли вони прийшли на Двірцеву площу, їх вже чекали кілька десятків співробітників поліції і автозаки.

Журналіст "Ехо Москви" Арсеній Веснін повідомив в Твіттері, що до активістів застосовували силу, одного з затриманих лікарі "швидкої допомоги" винесли на ношах.

"Прогулянки опозиції" проходять у Москві та Петербурзі щонеділі. У столиці сьогоднішня акція пройшла без затримань.

Несподівано: Брат росіянина, який претендує на посаду глави Інтерполу, очолює представництво України в ОБСЄ

вівторок, 20 листопад 2018, 0:30

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється". Дипломатичну структуру в міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Ігор Прокопчук очолює протягом 8,5 років. До того, я...

Хіти тижня. "Ми зможемо витіснити Росію з України": У США зробили потужне попередження Кремлю

понеділок, 19 листопад 2018, 23:30

Україні готові допомогти, але і від Києва чекають реальних дій. У США вважають, що Росію можна витіснити з українських земель. Однак для цього потрібні рішучість, концентрація та підтримка із боку союзників. Про це заявив сенатор США Кріс Кунс, повідо...