У "подруги Путіна" нові неприємності: В офісі Ле Пен знайшли документи про теракти в Парижі

​Мова йде про внутрішні поліцейські документи, отримати які можна було лише незаконним шляхом.​

Марін Ле Пен. Фото:RFI

У Франції прокуратура міста Нантера почала розслідування стосовно розголошення професійної таємниці, в центрі якого опинилася кандидатка у президенти Марін Ле Пен. Про це повідомляє Le Figaro, зазначають Патріоти України.

Справу відкрили у зв’язку з тим, що 20 лютого у штаб-квартирі "Національного фронту" були вилучені документи. Поліція отримала доступ до цих документів та виявила, що серед них були внутрішні документи поліції, в яких йшлося про теракти у Парижі 2015 року.

Зазначається, що обшуки у справі з фіктивним працевлаштуванням помічників Ле Пен у Європарламенті здійснював офіс судової поліції із боротьби із корупцією. Зазначається також, що "Національний фронт" міг отримати ці документи лише незаконним шляхом, в той час керівництво партії наголошує на тому, що нічого не знає про них.

Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

середа, 7 грудень 2022, 8:51

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен. . "Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки Україн...

Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

середа, 7 грудень 2022, 8:42

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу. Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізац...