У Полторака відреагували на звинувачення у причетності України до атак на російські бази у Сирії

Генштаб РФ здійснює чергові інформаційні атаки, щоб приховати свої дії на окупованих територіях України.

Ілюстрація:Преса України

Міністерство оборони України спростувало звинувачення російського Генштабу про причетність України до атаки на бази РФ в Сирії. Повідомлення ГШ РФ є черговою інформаційною атакою, щоб приховати свої дії на окупованих територіях Донбасу і в Криму. Про це заявила УНІАН прес-секретар міністра оборони України Вікторія Кушнір, зазначають Патріоти України.

"Це ніщо інше як чергова інформаційна атака. Ми відкидаємо ці звинувачення, і звичайно, ця інформаційна атака робиться перш за все, щоб прикрити дії РФ зараз в Криму і в Донецьку та Луганську, куди поставляють озброєння з РФ", - сказала Кушнір.

Хіти тижня. Просувамось: Україна отримає безвіз зі ще однією занадто багатою країною світу

вівторок, 23 жовтень 2018, 1:00

Між Україною і Катаром 2 листопада поточного року набуває чинності угода про взаємне скасування візових вимог. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "100% Саша!": Знайома Мішкіна-Петрова ''здала'' отруйника Скрипаля

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:35

Інші жителі селища Лойга також зізналися, що батьки Мішкіна останнім часом жили в сусідньому селі Ломуватка, проте кілька тижнів тому сім'я терміново кудись поїхала. Знайома росіянина Олександра Мішкіна Наталя Бажанова впізнала в ньому Олександра Петро...