У транзитній суперечці в рамках СОТ Україну підтримали ЄС, США та інші країни

Орган врегулювання суперечок СОТ створив групу експертів для вирішення проблеми.

Ілюстрація:https://www.ukrinform.ua/r

Європейський Союз, США та інші підтримали Україну в суперечці з Росією в рамках Світової організації торгівлі щодо обмеження українського транзиту. Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці у Twitter, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні Орган врегулювання суперечок СОТ створив групу експертів, суперечка із РФ про обмеження транзиту", – написала вона.

За словами Микольської, позицію України також підтримали ЄС, США, Бразилія, Індія, Туреччина, Китай, Норвегія, Японія, Канада і Південна Корея.

Взаємні торгові обмеження між Україною і Росією були введені в січні минулого року через те, що між Україною і ЄС набув чинності режим вільної торгівлі.

У вересні 2016 року Україна направила вимогу до СОТ про консультації з Російською Федерацією. У листопаді такі консультації були проведені, однак Росія відмовилася скасувати обмеження.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 квітня

субота, 1 квітень 2023, 8:22

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.04.23 склали:

Американці "стали на диби": У відповідь на арешт свого журналіста газета WSJ вимагає негайно вислати з США посла путіна і всіх російських пропагандистів

субота, 1 квітень 2023, 8:14

Чергова дрібна капость кремлівського карлика погрожує справжньою політичною лавиною на горе московської недоімперії. Газета The Wall Street Journal (WSJ) вимагає, щоб уряд США вигнав з країни всіх російських журналістів, а також посла РФ. Приводом для ...