Історія з поставками турбін Siemens в окупований Крим демонструє, що Росія йде по шляху технічної деградації. Таку думку висловила журналістка Юлія Латиніна в ефірі радіостанції "Ехо Москви", зазначають Патріоти України.
"Це, звичайно, абсолютно приголомшлива історія, в ході якої Siemens спочатку намагався відмотати і розповідала: «Та ні. Ну, ми не знали, що зробилося з нашими турбінами. Ось, Ростех купив наші турбіни (або хто там купив? Там якась дочірня організація) і, ось, ми не знаємо, як вони опинилися в Криму ». Потім Siemens на блакитному оці, дізнавшись, що, виявляється, їх російський партнер так нахабно порушив санкції і поставив турбіни в Крим, уявіть собі, Ростех подав у російський суд на цього партнера. Після цього, звичайно, всі дуже засміялися. Після цього ще просочилася інформація про те, що Путін особисто на зустрічі з німцями говорив, що турбіни в Крим не потраплять", - нагадала Латиніна.
Вона звернула увагу, що внаслідок скандалу Siemens змушений відмиватися: "В результаті Siemens змушений, мабуть, піти з російського ринку, і, взагалі-то, оскільки на російському ринку наша технічна деградація в результаті вже згаданого мною способу ведення бізнесу, при якому бюджетні гроші потрапляють до високопоставлених статусних людей, а далі вони не доходять навіть до підрядників, навіть до субпідрядників".
"В результаті цього відбулася технічна деградація. Ми не можемо, мабуть, поставити правильні власні турбіни в Крим. Вдумайтеся, це абсолютно приголомшлива історія. Зрештою, Радянський Союз чого-чого, а електростанції робити вмів - він їх навіть в різні країни світу постачав. Ми якось Асуанську ГЕС будували в Єгипті, а тепер ми в Крим не можемо вибудувати власні турбіни без допомоги Siemens", - зазначила журналістка.
Росія вдарила 21 листопада по Дніпру балістичною ракетою зі складу нового ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомило Головне управління розвідки МОУ, передають Патріоти України. Підльотний час ракети з моменту запуску в Астраханській області до влуч...
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...