"У всьому винні євреї": У Держдумі вимагають бомбити Ізраїль

На думку парламентарія Олександра Шеріна, на майданчику, звідки злітають ізраїльські літаки, треба влаштувати полігон «Схід-2018».

Олександр Шерін. Фото: Ruspekh.ru.

Перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Олександр Шерін вважає, що після краху в Сирії російського літака-розвідника Іл-20 необхідно нанести удар по Ізраїлю, чиї винищувачі нібито спровокували інцидент, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

На думку парламентарія, на майданчику, звідки злітають ізраїльські літаки, треба влаштувати полігон «Схід-2018». «Я закликаю системи "Бастіон", С-400, "Іскандер" показати, як вони реально працюють. Ось у нас полігон "Схід-2018", ось те ж саме треба зробити з тим майданчиком, з якого злітають літаки, - ось і все», - заявив Шерін радіостанції «Говорит Москва».
Він зазначив, що згоден з позицією Міноборони про відповідальність ізраїльської сторони за те, що трапилося. «Вина лежить на тих, хто нагнітає обстановку навколо Сирії, хто бере на себе одноосібне право приймати рішення підняти в повітря літаки, наносити удари по Сирії, які дестабілізують ситуацію. Ми не можемо розібратися і зрозуміти, куди нам зосереджувати свої зусилля, де відстежувати. Тобто таке відчуття, що Америка, Німеччина, Франція, а особливо Ізраїль працюють в інтересах бойовиків ІДІЛ (заборонена в РФ терористична організація)», - заявив Шерін.

Перший заступник голови комітету Держдуми з оборони нагадав, що Ізраїль в разі загибелі своїх військовослужбовців відповідає дуже жорстко. «Ізраїль вважає абсолютно прийнятним і адекватним піднімати вертоліт і зносити кілька вулиць якого-небудь села або кілька будинків на палестинській території. Ми весь світ так привчили, що РФ не піде на такі заходи. Тому ми будемо ловити з вами, як тенісною ракеткою кульки-воланчики, чиїсь ракети, будемо в постійній напрузі перебувати і будемо, відповідно, думати, скільки наших літаків ще зіб'ють», - резюмував він.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...