У Женеві Юлія Тимошенко зустрілася з відомим європейським сепаратистом (фото)

Одіозний політик побажав лідеру "Батьківщини" успіху на президентських виборах в Україні.

Юлія Тимошенко. Фото:replyua.net

Стало відомо про зустріч у Женеві лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко з екс-главою уряду Каталонії Карлосом Пучдемоном. Про це Пучдемон написав у Twitter, передають Патріоти України.

Він зазначив, що зустріч відбулася на форумі Кран-Монтан. “Сьогодні на форумі Кран-Монтан було приємно привітати пані Тимошенко, колишнього прем’єр-міністра України. Я бажаю їй успіху на наступних президентських виборах в Україні”, – зокрема написав Пучдемон.

Слід нагадати, що колишнього главу каталонського уряду в Іспанії звинувачують в організації повстання. Як повідомили у ЗМІ, Пучдемон переїхав до Бельгії після скасування судом європейських та міжнародних ордерів на його арешт. Разом із тим, національні ордери не скасовано.

Понад 6 тис. файлів компанії: Українська "IT-армія" отримала доступ до архівів "Газпрому"

неділя, 29 січень 2023, 22:00

Українська "IT-армія" отримала доступ до інформації російської групи компаній ТОВ "Газпром" щодо випробування та впровадження автоматизованих систем на одному з найбільших газових родовищ Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє...

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: Адвокат пояснив, чи це законно

неділя, 29 січень 2023, 21:30

У соціальних мережах обговорюють відео, на якому люди у військовій формі прикріпляють повістку прямо на вхідні двері квартири. Після цього вони фотографують її на телефон і йдуть. Сайт ТСН.ua з’ясовував наскільки правомірні такі дії співробітників цен...