"Убрать нельзя оставить" Експерт пояснив, чому Порошенко так тримається за Шокіна

Пояснення самого президента, чому він не змінить теперішнього Генпрокурора, для більшості здаються слабкими аргументами.

Петро Порошенко і Віктор Шокін. Фото:sled.net.ua

Генеральна прокуратура України не може нормально виконувати свої функції, оскільки вона працює заради наживи. Про це в коментарі Обозревателю розповів член Громадського люстраційного комітету і бізнесмен Карл Волох, передають Патріоти України.

"Генпрокуратура вже давно стала негативним ньюзмейкером країни. Вона сьогодні є правоохоронним органом, який має найбільші повноваження і найменші досягнення", - сказав Волох.

Експерт додав: "Вони не виконують обов'язки, які на них покладені. Прокуратура використовує свій вплив для наживи і політичного впливу, але не більше того".

На запитання, чому президент Порошенко тримається за генпрокурора Шокіна, Волох відповів, що це для нього велика загадка.

"Мені незрозуміло, чому Порошенко не звільнить Шокіна. Деякий час з президентського оточення йшла інформація, що його звільнять. Але на жаль", - нагадав експерт.

Волох підкреслив, що був на публічній зустрічі з Петром Порошенком, де той пояснив свої мотиви з приводу перебування на посту Шокіна.

"Пояснення президента полягає в тому, що Шокін не заважає робити реформу прокуратури, а попередній прокурор був проти перетасовки повноважень по різних органах. Мені таке пояснення здається дуже слабеньким", - резюмував Волох.

Сатанинська підступність: Засудженого за смертельну ДТП Єфремова хочуть відправити на війну в Шторм Z, щоб вбивав своїх колись любих українців

неділя, 23 червень 2024, 15:54

Опозиційному російському діячеві, актору Михайлу Єфремову, який відбуває покарання за смертельну ДТП, можуть дати умовно-дострокове звільнення за однією умовою - 60-річний чоловік має брати участь у так званій СВО. . Таку завяу нещодавно зробила орга...

"Нештатне падіння ракет": ППО окупантів вбила та поранила десятки людей на головному пляжі Севастополя

неділя, 23 червень 2024, 15:13

Російська ППО збила ракету над знаменитим пісчаним пляжем Учкуївка на Північній стороні Севастополя. Крім того, тут сталося так зване "сходження боєприпасів" - нештатне падіння російських ракет ППО. Основна частина впала в морі, але один снаряд упав н...