
Учасники ходи, що почалося відразу після завершення на Майдані Незалежності віче з питання блокади торгівлі з тимчасово окупованими територіями Донбасу, планують поставити на розі вул. Інститутської та Банкової намети. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".
Про такий намір оголосили організатори акції, серед яких народні депутати від фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв, Семен Семенченко і командир батальйону "ОУН" Микола Коханівський. Так, за словами Коханівського, очікують, що найближчим часом учасникам акції підвезуть намети.
"Зараз підвезуть намети, і ми залишимося тут", - сказав він і додав, що учасники протесту перебуватимуть біля Банкової, поки не буде ухвалено рішення щодо заборони торгівлі з тимчасово окупованими територіями.

Згодом Коханівський уточнив, що доставку 2-3 наметів очікують найближчі півгодини.
Він також пообіцяв, що акція й надалі відбуватиметься мирно, жодних силових методів учасники ходи не застосовуватимуть.
Наразі учасники ходи припинили палити димові шашки і кидати петарди, обстановка в центрі Києва спокійна.

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...