Удар за хіматаку буде нищівним: США, Великобританія та Франція жорстоко покарають Асада

Дамаск за підтримки своїх союзників, Росії та Ірану, готує масштабний наступ на Ідліб і прилеглі райони на північному заході Сирії.

Джон Болтон. Фото: ЕРА.

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон заявив, що США, Велика Британія і Франція готові нанести більш потужний удар по Сирії в разі застосування хімічної зброї сирійськими військами або їхніми союзниками. За його словами, Вашингтон намагається донести до відома президента Сирії Башара Асада те, що в разі третього застосування хімічної зброї "реакція у відповідь буде набагато жорсткішою", передають Патріоти України із посиланням на Reuters.

"Ми консультувалися з англійцями і французами, які приєдналися до нас під час другого удару, і вони також згодні з тим, що ще одне використання хімічної зброї потягне за собою набагато більш потужну відповідь", - сказав Болтон.

Раніше газета The Wall Street Journal з посиланням представників американської адміністрації повідомила, що президент Сирії Башар Асад дозволив урядовим військам застосувати хлор під час наступу на Ідліб. Дамаск за підтримки своїх союзників, Росії та Ірану, готує масштабний наступ на Ідліб і прилеглі райони на північному заході Сирії. Цей район є останнім найбільшим оплотом сирійських повстанців, які виступають проти правління президента Сирії Башара Асада.

За попередньою інформацією в Ідлібі і в сусідніх провінціях Хама, Латакія і Алеппо на підконтрольних сирійській опозиції територіях в даний час проживає 3 млн осіб.

"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву. За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на півд...

"Мы буквально в минуты способны перекрыть Азовское море": Скандальний російський політик пригрозив Україні

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:45

Блокування Азовського моря для українських суден може стати реакцією на арешт 15 іноземних суден, які заходили в порти окупованого Криму.​. Росія "буквально в хвилини" здатна перекрити Азовське море для українських судів у відповідь на арешт іноземних ...