Україна проситиме Туреччину закрити Босфор для Росії через агресію в Азовському морі, - дипломат

Представники країн членів НАТО вважають агресію РФ проти українських кораблів неприпустимою.
Протока Босфор. Фото: nextews.com.

Україна проситиме Туреччину закрити Босфор для Росії через агресію в Азовському морі. Про це говоритимуть сьогодні, 4 грудня, на зустрічі міністрів закордонних справ країн членів НАТО та ОБСЄ, яка триває у Брюсселі. Про це у прямому ефірі розповів кореспондент "Радіо Свободи" Віталій Єреміца, передають Патріоти України.

Він сказав, що представники країн членів НАТО вважають агресію РФ проти українських кораблів неприпустимою і вимагають негайного звільнення наших полонених моряків, яких утримує Росія.

"В Альянсі кажуть, що РФ не повинна використовувати незаконну анексію Криму та нелегальну побудову Керченського моста для недопуску кораблів українського флоту до Азовського моря", – додав Єреміца.

Кореспондент повідомив, що генсек НАТО Єнс Столтенберг сказав, що Україна може розраховувати на підтримку своєї суверенності, а також на допомогу в поліпшенні її війська і флоту. Також він зазначив, що у Чорному морі вже зосереджено багато сил НАТО.

"Павло Клімкін заявив, що всі ці засідання не закінчуються лише засудженням дій РФ, бо вже найближчим часом буде практична відповідь", – підсумував кореспондент.

Джерело: 24 канал

Коли режим добігає кінця: Ніяких ілюзій. Членів путінського ОЗУ будуть вішати на стовпах - Рабинович

субота, 16 лютий 2019, 8:23

Російська історія не знає революційних трансформацій, схоже режим Путіна повторить трагічний кінець своїх попередників, а озвірілий натовп топтатиметь тих, кого ще кілька років тому боготворив. Нинішні дії режиму президента Володимира Путіна демонструю...

Нетривіальна перемога Києва: Трамп в рази збільшив асигнування на оборону України протягом 2019 року

субота, 16 лютий 2019, 8:06

Американо-українське оборонне співробітництво виходить на якісно новий щабель, "дякувати" Москві. Президент США Дональд Трамп підписав пакет законодавчих актів, який збільшує допомогу Україні на 2019 рік до 700 мільйонів доларів. Про це в Facebook пові...