Україна вводить заборону на транзитні польоти російських авіакомпаній, - Яценюк

Заборона стосується всієї цивільної авіації РФ і всіх російських авіакомпаній.

Арсеній Яценюк.

Україна вводить заборону на транзитні польоти російських авіакомпаній через український повітряний простір. Про це в ході засідання Кабінету міністрів 25 листопада заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

"Уряд України приймає рішення щодо введення заборони на всі транзитні прольоти для всіх російських авіакомпаній через авіаційний простір України. Уряд дає доручення "Украероруху", відповідно до норм міжнародного законодавства, повідомити РФ про те, що російські авіакомпанії і російські літаки більше не мають права використовувати український авіаційний простір",- заявив Яценюк.

За його словами, ця заборона стосується всієї цивільної авіації РФ і всіх авіакомпаній РФ. "Ми очікували, що російська сторона після відповідного рішення (щодо заборони на польоти до України російським авіакомпаніям - ред.) і після проведених консультацій скасує свої акти, у тому числі і скасує заборону на авіаційні перевезення українськими авіакомпаніями, а також скасує заборону на транзитний прольот українським авіакомпаніям територією Росії. Росія, як завжди, не погодилась на законні умови української сторони",- зазначив Яценюк.

Саме це, за його словами, і стало причиною рішення про заборону з боку України. Варто зазначити, що для російських авіакомпаній зараз діє часткова заборона на польоти в Україну.

Вибори-2019: ЦВК порахувала понад 80% голосів

понеділок, 22 квітень 2019, 8:10

Центральна виборча комісія опрацювала 80,78% протоколів другого туру президентських виборів в Україні, повідомляють Патріоти України. Згідно з результатами, Володимир Зеленський набирає 73,09% голосів, Петро Порошенко - 24,57%. Ще 2,32% бюлетенів визна...

"Пережив десять воєн!": Чому Україні треба повторити досвід Ізраїлю, - експерти

понеділок, 22 квітень 2019, 6:08

Україні, яка перебуває в стані війни з Росією вже більше п'яти років, є сенс не просто звернути увагу на досвід Ізраїлю, а й спробувати використовувати цей досвід на практиці. Про це йдеться в статті ZN. Відзначається, що Ізраїль живе і розвивається в ...