"Украина, Россия и Белорусь могут процветать только вместе": Поклонська вибухнула новою заявою про ''єдиний народ'' (відео)

Здається, таргани у голові кримської Няші знову почали щось їй "диктувати"...

Няша Поклонська знову нагадала про себе. Фото: соцмережі.

Колишній "прокурор" окупованого Криму і депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська назвала Україну частиною Росії, висловивши впевненість, що громадяни держав є "єдиним народом". Таку заяву Поклонська зробила під час одного з останніх інтерв'ю пропагандистам, фрагмент якого опублікував в Twitter блогер Михайло Голуб, передають Патріоти України.

"Україна — це Росія! Це околиця Росії! Там живуть люди, такі ж як і ми. Вони хочуть розмовляти рідною російською мовою. Вони хочуть зберігати наші традиції, нашу історію, виходити 9 травня на парад разом з ветеранами", — припустила Поклонська.

"Я переконана, що Росія, Україна, Білорусь — вони неподільні, ми один народ. Ми нічим не відрізняємося один від одного. Ми не може розвиватися і процвітати окремо один від одного", — думає вона.

Є нюанс: Коваленко пояснив, чому в лютому збивали менше російських ракет

неділя, 3 березень 2024, 11:30

Протягом лютого показник знищення російських ракет силами протиповітряної оборони був нижчим від звичайного. Це пов'язано насамперед із тим, що окупанти застосовували велику кількість балістичних ракет, передають Патріоти України. Ворог протягом місяця...

Ворог змішує все з землею: У ЗСУ назвали небезпечну зброю, завдяки якій окупанти просунулись на фронті

неділя, 3 березень 2024, 11:24

Начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш розповів "24 каналу", що російські окупанти просунулись на фронті, оскільки вони змінили тактику. Загарбники тепер масово скидають КАБи по позиціях ЗСУ, рівняючи усе ...