Усунути Яценюка: Гройсман розказав, коли вирішиться питання з прем'єром

Перш за все необхідно заслухати звіт про роботу голови Кабміну, впевнений спікер ВР.

Володимир Гройсман. Фото:ukr-online.com

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вирішить, чи буде він голосувати за відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, коли почує звіт про його роботу. Про це він заявив у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" у четвер, 26 листопада, передають Патріоти України.

"Що стосується голосування по прем'єр-міністру. Настане 11 грудня ми почуємо звіт прем'єр-міністра, ми почуємо про те, що зроблено, почуємо про його погляди на майбутнє, програми, які нам потрібно оновити", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що в будь-якому випадку відновлення міністерств повинно відбутися. "Те, що відновлення міністерств повинно відбутися в українському уряді, у мене немає жодного сумніву.

Але це має бути достатньо системна робота", - зазначив Гройсман. Він додав, що звіти необхідно робити хоча б раз на місяць.

Хіти тижня. Несподівано: Єврокомісія подала на Угорщину в суд через закон про освіту

неділя, 17 грудень 2017, 11:30

Закон передбачає посилення правил для університетів з країн, що не входять в ЄС, змушуючи їх до закриття, якщо вони не мають двосторонньої угоди з країною походження. Єврокомісія вирішила позиватися в Суді ЄС до Угорщини через її змінений закон про осв...

Хіти тижня. "Вывсеврете": У Кремлі відреагували на визнання Гаагою війни між Україною і РФ

неділя, 17 грудень 2017, 10:30

Гаазький трибунал оприлюднив нові висновки про безчинства Росії в Криму і на Донбасі. Росія не буде оскаржувати висновки Гаазького трибуналу щодо визнання фактів прямого військового протистояння між арміями України та Росії на Донбасі. Про це заявив жу...