Усунути Яценюка: Гройсман розказав, коли вирішиться питання з прем'єром

Перш за все необхідно заслухати звіт про роботу голови Кабміну, впевнений спікер ВР.

Володимир Гройсман. Фото:ukr-online.com

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вирішить, чи буде він голосувати за відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, коли почує звіт про його роботу. Про це він заявив у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" у четвер, 26 листопада, передають Патріоти України.

"Що стосується голосування по прем'єр-міністру. Настане 11 грудня ми почуємо звіт прем'єр-міністра, ми почуємо про те, що зроблено, почуємо про його погляди на майбутнє, програми, які нам потрібно оновити", - сказав Гройсман.

Він підкреслив, що в будь-якому випадку відновлення міністерств повинно відбутися. "Те, що відновлення міністерств повинно відбутися в українському уряді, у мене немає жодного сумніву.

Але це має бути достатньо системна робота", - зазначив Гройсман. Він додав, що звіти необхідно робити хоча б раз на місяць.

"Нашого цвіту - по всьому світ": Українець став командувачем канадської армії

вівторок, 17 липень 2018, 17:48

Заступником голови Генерального штабу оборони Канади призначили етнічного українця Пола Винника, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Канади. "Під керівництвом генерал-лейтенанта Винника канадська армія готова...

Соціологи дізналися, як українці ставляться до вступу у НАТО і ЄС

вівторок, 17 липень 2018, 17:30

На референдумі готові були б голосувати за вступ до НАТО близько 40% опитаних українців, за вступ до Європейського союзу - понад 50% респондентів. Такі результати опитування центру "Соціальний моніторинг", Інституту аналізу та прогнозування, Київського...