В Європарламенті перервали засідання по безвізу для України через пожежу

Повідомлення було хибним і за 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Європарламент намагалися "підпалити" через Україну. фото: 112 Україна.

Засідання Європейського парламенту в Страсбурзі було перервано через повідомлення про пожежу в будівлі. Депутатів та співробітників ЄП на деяких час попросили вийти з зали. Про це повідомляє кореспондент Європейської правди, передають Патріоти України.

Перерва почалася приблизно о 19.05 за київським часом. В ЄП в цей час відбувався розгляд питання, що передує українському. Головуючий оголосив, що спрацювала пожежна сигналізація.

Виходячи з подальшого розвитку подій, повідомлення було хибним. За 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Очікується, що обговорення українського безвізу розпочнеться близько восьмої за київським часом. Голосування заплановане на четвер, 6 квітня.

Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

середа, 7 грудень 2022, 8:51

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен. . "Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки Україн...

Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

середа, 7 грудень 2022, 8:42

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу. Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізац...