В Європарламенті перервали засідання по безвізу для України через пожежу

Повідомлення було хибним і за 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Європарламент намагалися "підпалити" через Україну. фото: 112 Україна.

Засідання Європейського парламенту в Страсбурзі було перервано через повідомлення про пожежу в будівлі. Депутатів та співробітників ЄП на деяких час попросили вийти з зали. Про це повідомляє кореспондент Європейської правди, передають Патріоти України.

Перерва почалася приблизно о 19.05 за київським часом. В ЄП в цей час відбувався розгляд питання, що передує українському. Головуючий оголосив, що спрацювала пожежна сигналізація.

Виходячи з подальшого розвитку подій, повідомлення було хибним. За 20 хвилин засідання відновилося, однак через неочікувану перерву розгляд українського питання був відкладений.

Очікується, що обговорення українського безвізу розпочнеться близько восьмої за київським часом. Голосування заплановане на четвер, 6 квітня.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...