У Кабміні хочуть ввести декларування доходів для всіх українців вже в цьому році, - ЗМІ

План пріоритетних дій уряду на 2017 рік передбачає також запровадження податкового контролю з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Кабмін планує затвердити декларування прибутків для всіх українців. Фото: DT.ua.

Кабінет Міністрів має намір ухвалити законопроект про введення загального декларування доходів фізичними особами до кінця поточного року. Про це йдеться в Плані пріоритетних дій уряду на 2017 рік, текстом якого володіють Українські новини, пишуть Патріоти України.

Так, уряд доручив Мінфіну, ДФС, НБУ, НАПК, НАБУ і Мінсоцполітики розробити і подати на розгляд уряду законопроект про введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб, а також про податковий контроль з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

У Кабміні вважають, що це дозволить запровадити інструменти детінізації економіки та протидії розмивання податкової бази.

Також протягом поточного року вирішено продовжувати реорганізацію Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, що раніше Олександр Данилюк повідомив, що Міністерство фінансів підтримує введення нульового декларування після проведення комплексної реформи Державної фіскальної служби.

Оце так поворот: Одна з країн Європи передала Україні систему ППО, котра не спрацювала, - Зеленський

середа, 29 березень 2023, 10:28

Одна із європейських держав відправила Україні чергову систему ППО, яка в підсумку не спрацювала. Тож її довелося міняти "знову й знову", передають Патріоти України. Як зазначає видання, про яку саму країну йде мова глава держави не сказав. Разом з тим...

"Світ і РФ схилятимуть Україну до поступок": Зеленський заявив про небезпечні наслідки у разі падіння Бахмута

середа, 29 березень 2023, 9:56

Якщо країні-агресорці Росії вдасться захопити місто Бахмут на Донеччині, то вона "продасть" це як свою перемогу Заходу, Китаю, Ірану, а також населенню РФ, передають Патріоти України. Російський диктатор Володимир Путін у разі падіння Бахмута може спри...