У Кремлі не спатимуть: У сенаті США порозумілись щодо санкцій проти Росії

Документ має достатню підтримку законодавців, щоб подолати президентське вето.

Боб Коркер. Фото: Рейтерс.

В американському Сенаті досягнуто угоди, яка дає можливість законодавцям цього тижня ухвалити законопроект про введення нових санкцій проти Росії і передати його на підпис президенту США Дональду Трампу, повідомляє "Голос Америки". Новину передають Патріоти України.

"Я радий оголосити, що ми досягли угоди, яка дасть нам можливість покласти закон про санкції на стіл президенту", – заявив голова комітету Сенату з міжнародних відносин республіканець Боб Коркер. До цього деякі сенатори заперечували проти занесення санкцій щодо Північної Кореї до законопроекту про санкції проти Росії та Ірану, тому ухвалення документа могли перенести на вересень.

У разі схвалення Сенатом законопроект буде передано Трампу, який може його підписати або накласти вето. Однак документ має достатню підтримку законодавців, щоб подолати президентське вето. 25 липня Палата представників Конгресу США підтримала законопроект про нові санкції проти Росії. Тепер документ передадуть на розгляд у Сенат, а далі – на затвердження президенту Трампу.

Санкції можуть вдарити по фінансовому, енергетичному, оборонному та інших секторах російської економіки. Законопроект зобов'язує президента США заздалегідь погоджувати з Конгресом будь-які пом'якшення або скасування санкцій. Глава Білого дому не зможе зняти обмежувальних заходів особистим указом.

Відправили до пекла: У Мелітополі вибухнув "Тигр" з окупантами-кадировцями

п’ятниця, 4 квітень 2025, 11:28

Головне управління розвідки Міноборони заявило про знищення бронеавтомобіля "Тигр" з "кадировцями" у тимчасово окупованому Мелітополі, передають Патріоти України. "3 квітня на околиці тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області вибухнув броньо...

Вистрелив собі у ногу: Тарифи Трампа можуть підірвати оборонну промисловість США

п’ятниця, 4 квітень 2025, 9:50

Запроваджені президентом США Дональдом Трампом тарифи можуть серйозно вдарити по американській оборонній промисловості, ускладнивши міжнародне співробітництво у сфері озброєнь та підвищивши вартість виробництва військової техніки, передають Патріоти Ук...