У Києві проходить марш до 1 травня (фотофакт)

Учасники ходи планують оголосити вимоги до влади.

У центрі Києва відбувається марш з нагоди 1 травня. Фото:  depo.ua.

У центрі Києва відбувається марш з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих - 1 травня. Як передає кореспондент УНІАН, близько тисячі учасників заходу пройшли колоною Хрещатиком і зібралися на Європейській площі, майже повністю перекривши при цьому на ній рух транспорту, передають Патріоти України.

Учасники акції тримають прапори із символікою Соціал-демократичної партії (СДП), Київської міської ради професійних спілок, а також деяких інших профоб'єднань.

На Європейській площі встановлено сцену, з якої планується оголосити вимоги до влади.

Зараз поруч із місцем проведення акції перебуває кілька десятків працівників поліції, які слідкують за дотриманням правопорядку.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...