У Києві проходить марш до 1 травня (фотофакт)

Учасники ходи планують оголосити вимоги до влади.

У центрі Києва відбувається марш з нагоди 1 травня. Фото:  depo.ua.

У центрі Києва відбувається марш з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих - 1 травня. Як передає кореспондент УНІАН, близько тисячі учасників заходу пройшли колоною Хрещатиком і зібралися на Європейській площі, майже повністю перекривши при цьому на ній рух транспорту, передають Патріоти України.

Учасники акції тримають прапори із символікою Соціал-демократичної партії (СДП), Київської міської ради професійних спілок, а також деяких інших профоб'єднань.

На Європейській площі встановлено сцену, з якої планується оголосити вимоги до влади.

Зараз поруч із місцем проведення акції перебуває кілька десятків працівників поліції, які слідкують за дотриманням правопорядку.

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...