
Росія готова перенацілити свої ракети на Польщу, в разі створення там військової бази США ("Форт-Трамп"), передають Патріоти України.
Як повідомляє "РІА Новини", про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Володимир Кожин і член цього комітету Франц Клінцевич. "Створення такої бази в безпосередній близькості від наших кордонів буде становити для нас, безумовно, пряму й очевидну загрозу. Росія буде змушена відреагувати на це", - сказав Кожин.
Клінцевич же додав, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі. "Безумовно, Росія має великий військовий потенціал, дуже високоточну далекобійну зброю, і те, що в разі створення такої бази буде проведено перенацілювання, щоб локалізувати загрозу, це однозначно", - заявив Клінцевич.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...