"У нас високоточна зброя": У Росії заявили про готовність вдарити по країні НАТО

Франц Клінцевич заявив, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі.

РФ погрожує перенацілити ракети на Польщу. Ілюстрація: РІА "Новости".

Росія готова перенацілити свої ракети на Польщу, в разі створення там військової бази США ("Форт-Трамп"), передають Патріоти України.

Як повідомляє "РІА Новини", про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Володимир Кожин і член цього комітету Франц Клінцевич. "Створення такої бази в безпосередній близькості від наших кордонів буде становити для нас, безумовно, пряму й очевидну загрозу. Росія буде змушена відреагувати на це", - сказав Кожин.

Клінцевич же додав, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі. "Безумовно, Росія має великий військовий потенціал, дуже високоточну далекобійну зброю, і те, що в разі створення такої бази буде проведено перенацілювання, щоб локалізувати загрозу, це однозначно", - заявив Клінцевич.

"Всюди специфічне амбре": Пропагандистка Кремля заявила, що французи припинили митись через бідність (відео)

четвер, 23 березень 2023, 13:51

Кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва вчергове виступила з абсурдною заявою, розказавши, що нібито жителям Франції не вистачає грошей на особисту гігієну і тому від них погано пахне. Про це Скабєєва заявила під час своєї передачі на одному з кремлі...

У окупованому Мелітополі партизани підірвали місцевого "поліцейського"

четвер, 23 березень 2023, 13:43

У тимчасово окупованому Мелітополі намагалися підірвати так званого "заступника начальника відділу дільничних місцевого УВС". Наразі він перебуває в лікарні, його стан "стабільний". Про це повідомляє колаборант, так званий "член головної ради адміністр...