"У нас високоточна зброя": У Росії заявили про готовність вдарити по країні НАТО

Франц Клінцевич заявив, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі.

РФ погрожує перенацілити ракети на Польщу. Ілюстрація: РІА "Новости".

Росія готова перенацілити свої ракети на Польщу, в разі створення там військової бази США ("Форт-Трамп"), передають Патріоти України.

Як повідомляє "РІА Новини", про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Володимир Кожин і член цього комітету Франц Клінцевич. "Створення такої бази в безпосередній близькості від наших кордонів буде становити для нас, безумовно, пряму й очевидну загрозу. Росія буде змушена відреагувати на це", - сказав Кожин.

Клінцевич же додав, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі. "Безумовно, Росія має великий військовий потенціал, дуже високоточну далекобійну зброю, і те, що в разі створення такої бази буде проведено перенацілювання, щоб локалізувати загрозу, це однозначно", - заявив Клінцевич.

"Це не наша війна і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

субота, 13 серпень 2022, 18:59

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріот...

Хто і чому прослуховує журналіста Віталія Портникова - Микола Княжицький

субота, 13 серпень 2022, 18:50

"Ми познайомилися з Віталієм Портниковим у Львові у 1988 році. Він тоді працював для "Молоді України", яка була найбільшою україномовною газетою, а я - для Львівського радіо. З тих пір ми товаришуємо. У нас часто схожі етичні і ціннісні оцінки подій. П...