
Росія готова перенацілити свої ракети на Польщу, в разі створення там військової бази США ("Форт-Трамп"), передають Патріоти України.
Як повідомляє "РІА Новини", про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Володимир Кожин і член цього комітету Франц Клінцевич. "Створення такої бази в безпосередній близькості від наших кордонів буде становити для нас, безумовно, пряму й очевидну загрозу. Росія буде змушена відреагувати на це", - сказав Кожин.
Клінцевич же додав, що Росія перенацілить свої "оборонні засоби" на країну НАТО, оскільки "не має права не відреагувати" на розміщення бази США у Польщі. "Безумовно, Росія має великий військовий потенціал, дуже високоточну далекобійну зброю, і те, що в разі створення такої бази буде проведено перенацілювання, щоб локалізувати загрозу, це однозначно", - заявив Клінцевич.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...