"В Одесі, Харкові, Сумах олігархічні напівкримінальні групи мають своїх силовиків, прокуратуру та СБУ. Цілі регіони віддані на відкуп елементам, пов'язаним із Росією", - волонтер

В Україні склався новий феодалізм, переконаний громадський діяч

"Це новий феодалізм" - волонтер назвав, які регіони віддані на відкуп олігархам

Наша система боїться чесних та амбітних. Говорить в інтерв'ю журналу "Країна"волонтер Роман Сініцин, зазначають Патріоти України.

"Цілі регіони віддані на відкуп олігархічно-кримінальним елементам, пов'язаним із Росією. Вони мають забезпечити певний результат на виборах. І за це можуть безкарно діяти на місцях. В Одесі, Харкові, Сумах олігархічні напівкримінальні групи мають своїх силовиків, прокуратуру та СБУ. Це новий феодалізм", - переконує активіст.

Волонтер каже, що мер Одеси Геннадій Труханов, якого звинувачують у корупції, має підтримку в місті. Так само у Харкові популярний Кернес.

"Це відбувається, бо немає конкурента. Хто не з'явився б, його топлять. Ще у людей коротка пам'ять. Телевізором можна замилити будь-що. Геннадій Кернес у 2014-му збирався створювати Харківську народну республіку. Літав до Рамзана Кадирова, радився. Він має сидіти в тюрмі, а не керувати великим містом, де є загроза проросійського реваншу", - наголошує Роман Сініцин.

"На це є суспільний запит. Але будь-які намагання, які мають шанс, пригнічують і в регіонах, і в Києві. Наприклад, вішають ярлик "грантоїдів", у медіа-просторі змішують із лайном: усі антикорупціонери нечисті на руку. Але хто більше зло: "грантоїд" Віталій Шабунін (голова Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України. - ред.) чи Ігор Кононенко (народний депутат, перший заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенка" У 2016 року міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус подав у відставку, звинувативши Кононенка у блокуванні реформ і намаганні встановити контроль над фінансовими потоками в Україні через своїх людей. - ред.)? Система боїться чесних та амбітних", - додає волонтер.

Джерело: Газета.ua

Чому в НАТО відмовилися зупинити повзучу анексію Росії в Чорному морі та українсько-румунський оборонний союз

субота, 18 вересень 2021, 23:36

Україна та Румунія домовляються про створення військового альянсу в Чорному морі. Відбувається це на тлі чергової відмови країн-членів НАТО створити спільний військово-морський підрозділ (умовну флотилію) для протидії агресивним діям Росії, до якої мог...

"Выборы в Госдуму - 2021 могут быть последними, Путину все тяжелее", - російський опозиціонер

субота, 18 вересень 2021, 23:29

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади. Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в еф...