У режимних таборах підлікують? НАБУ заблокувало виїзд Насірова на лікування до США

Екс-керівник ДФС просив детективів бюро повернути йому закордонний паспорт.

Роман Насіров. Фото:уніан

Національне антикорупційне бюро заблокувало виїзд Романа Насірова до США. Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає, але журналісти отримали з власних каналів копії документів. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Керівник фіскальної служби Роман Насіров просить детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт. Він надав слідству документи, які підтверджують нагальну потребу виїзду за кордон на лікування.

Країною, де мають надати медичні послуги, Насіров назвав США. Копію відповідного клопотання з власних джерел отримали журналісти ТСН. У документі посадовець наголошує на необхідності післяопераційного лікування – хірургічне втручання він уже переніс у Києві.

Журналісти також отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там готові лікувати українця коштом американського бюджету. "Лікування фінансується з бюджету Департаменту охорони здоров'я США. Клініка хотіла би щороку оглядати пацієнта з метою контролю за його станом упродовж найближчих 5 років. Участь у дослідженні для пацієнта безкоштовна", - йдеться в цьому документі.

Взяти коментар у самого Насірова журналістам не вдалося – на телефонні дзвінки він не відповідав, а за місцем проживання знімальну групу не впустили у приміщення.

Дещо прояснити погодився хірург Олександр Ларін, який робив Насірову операцію. Лікар підтверджує, що головний фіскал справді потребує подальшої терапії. "У нас відсутній один фармпрепарат, йод 123 – 122 йод є, а 123 немає. Є відповідні складнощі з виконання протоколу.

Була запропонована клініка в Марселі, в Ізраїлі, в США. Ми надіслали звернення і виписки з історії хвороби з кодом оперативного втручання. І першими, хто дав добро і запрошення на це лікування – були США", - пояснив медик.

Очільник Пентагону назвав «критичну необхідність» українців на фронті

середа, 29 березень 2023, 6:20

Генерал Ллойд Остін під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 "на цій стадії війни" українцям не допоможуть. "Зараз го...

Перші роти готові до бою: Міністр Федоров презентував "Армію дронів"

середа, 29 березень 2023, 2:00

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про готовність перших трьох ударних рот безпілотників в рамках "Армії дронів". . За його інформацією, 28 березня перші три ударні роти БПЛА вже готові до бою. Про це він написав у Telegram. . "...