В Україні запровадять обов'язкове страхування журналістів, - Стець

У Всесвітній день свободи преси Стець також закликав світ звернути увагу на затриманих російськими силовиками українських журналістів Романа Сущенка та Миколу Семену.

Юрій Стець. Фото: Радіо Свобода.

У Міністерстві інформаційної політики (МІП) України заявили про намір ввести обов'язкове страхування журналістів і закликали їх «усвідомлювати відповідальність перед суспільством». Такі тези були оприлюднені міністром Юрієм Стецем з нагоди Всесвітнього дня свободи преси, пишуть Патріоти України з посиланням на Факти.

«З огляду на кричущі для сучасного світу випадки безкарності та піклуючись про безпеку журналістів, незабаром МІП ініціює зміни до законодавства в частині страхування. Тему піднімемо разом з Радою Європи, Національною спілкою журналістів України, медійниками і страховиками», - заявив міністр.

Подібне страхування, на думку глави МІП, має супроводжуватися дотриманням журналістами стандартів професії і «неупередженості висловлювань».

У Всесвітній день свободи преси Стець також закликав світ звернути увагу на затриманих російськими силовиками українських журналістів Романа Сущенка та Миколу Семену, справи яких в РФ є прикладом «порушення права на професію і свободу слова». Їх швидке звільнення сьогодні, вважають в міністерстві, залежить від рівня підтримки міжнародних організацій і лідерів європейських держав.

Удар окупантів по передмістю Дніпра: Зеленський показав відео рятувальної операції

субота, 3 червень 2023, 23:43

Окупанти атакували передмістя Дніпра. Снаряди потрапили між двома двоповерховими житловими будинками. Під завалами досі перебувають люди. Про це заявив президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України. За його словами, усі екстрені служби пра...

Тренувалися "звільнятися з полону": Після жарту Зеленського влада окупованого Придністров’я провела військові навчання

субота, 3 червень 2023, 23:29

«В полон? Ви забуваєте, що це – територія Молдови», – заявив Зеленський , відповідаючи на питання, чи братиме Україна в полон російських окупантів з Придністровського регіону. Після заяви у телеграм-каналах, пов’язаних із тираспольським режимом, наступ...