​Валіза, маршрутка, «щасливий» Лугандон: Жебрівський анонсував зачистку «ватників» у Торецьку (відео)

Велика помилка «ватанів» сприймати толерантність як слабкість буде покарана. Ті, нечисленні покидьки серед містян, котрі ненавидять Україну, але струхнув податися у бойовики, вже сильно шкодують за свою «п’яний героїзм».

Після інциденту із проросійськими мешканцями Торецька та українськими військовими в місті анонсували «жорстоку зачистку». Принаймні так назвав майбутню «спецоперацію» голова Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляють Патріоти України з посиланням на 5 канал.

«Реально там було 30-40 людей, коли проспались вони – там були зовсім інші настрої. Сьогодні СБУ працює над тим, щоб виявити ініціаторів. Зрозуміло, що там притягнуті до відповідальності, робота з ними продовжується і буде продовжуватись. Туди зайде команда поліціянтів, для того, щоб відпрацювати цю територію», - сказав Жебрівський.

Як відомо, у четвер, 7 липня, до Торецька вирушила спецгрупа правоохоронців. До групи входять спецназівці поліції, оперативники, кінологи з собакою. Голова МВС області Аброськін поставив поліцейським завдання – здійснювати профілактичне відпрацювання міста та прилеглих селищ, які майже щодня зазнають обстрілів бойовиків

Нагадаємо, 100 жителів міста Торецьк Донецької області у ніч на 5 липня вийшли на дорогу і заблокували пересування українських військових. Серед них були зеки і жінки. Поліція затримала бунтівників.

Згодом з’ясувалось, що влітку 2015 року проросійські місцеві жителі Торецька двічі нападали на ЗСУ, якби не підрозділи МВС – могло б бути багато жертв.

"Ніж у спину": КСУ відмовився розглядати закони про особливий статус Донбасу та амністію "гібридам" Путіна

понеділок, 27 січень 2020, 19:44

Спроба п'ятої колони у Верховній Раді розхитати ситуацію на користь своїх кремлівських господарів увінчалась фіаско. Велика палата Конституційного Суду відмовилася відкривати провадження щодо конституційності законів про особливий порядок самоврядуванн...

Фіаско Медведчука: Харків’яни надавали по обличчю організатору мітингу за “російську мову“. Поліція евакуювала жменьку провокаторів (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 19:20

Як вже повідомляли Патріоти України, у Харкові проросійський мітинг закінчився бійкою і сльозогінним газом. Біля будівлі Харківської обласної державної адміністрації зібралися близько семи осіб, організований лідером місцевого осередку партії “Опозицій...