
У Севастополі ще у 60 городян відібрали земельні ділянки, виділені їм в 2012 році в Козачій бухті. Тепер ця земля відійшла Міністерству оборони РФ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Меридіан Севастополь.
Йдеться про землі, що впритул прилягають до Херсонеського аеродрому - недалеко від СТО "Пілот". До моменту переходу Криму до Росії вони були приватизовані, а державні акти на землю оформлені відповідно до українського законодавства.
Перші проблеми з доступом на їх ділянки виникли у дачників вже влітку 2014 року. А потім кооператив майже цілком виявився за парканом військової частини - металевою сіткою з двома рядами колючого дроту.
На суді, за словами пайовиків, Міністерство оборони РФ апелює до документів від 1975 року народження, в яких присутні тільки площі ділянок без прив'язки до місцевості, при цьому міжурядова угода між Росією і Україною про базування ЧФ, в додатку до якого було обумовлено, які саме ділянки і куди передавалися, до уваги не береться.
Однак севастопольці звинувачують у сваволі не росіян, а ... українських військових, які за 20 років не оформили документи на кожну земельну ділянку.
Раніше з подібним захопленням їх землі зіткнулися власники 12 ділянок біля повороту на 35-ту батарею в Козачій бухті. Земля також була захоплена Міністерством оборони і передана московській будівельній компанії з чеченським корінням "Південь".
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...