Вдарять на "російське" Різдво, а може, і раніше: Аналітики США попереджають про імовірний наступ ЗС РФ на Україну

Росія вторглась до Афганістану протягом Різдвяних свят в 1979 році і напала на Грузію під час сезону відпусток в серпні.

Джон Гербст. Фото: скріншот з відео.

Американські аналітики прогнозують, що Росія може наростити агресію в Україні під час новорічних та різдвяних свят. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Newsweek.

Видання наводить точку зору колишнього посла США в Україні Джона Гербста, який вважає, що РФ вчиняє акти агресії, коли світова спільнота цього не очікує. "Москва любить вчиняти дії з агресії, коли світ не звертає уваги. Вона вторглась до Афганістану протягом Різдвяних свят в 1979 році і напала на Грузію під час сезону відпусток в серпні", - цитує видання Гербста.

Екс-посол, зокрема, вважає, що ймовірність атаки Кремля може спричинити слабка реакція Заходу на ескалацію Москвою агресивних дій проти України після захоплення кораблів у Керченській протоці. Директор Центру дипломатії Байдена Майкл Карпентер наголошує, що ескалація в протистоянні за контроль над Азовським морем може зрости.

"Росіяни прагнуть повного домінування над Керченською протокою та Азовським морем і українці не хочуть віддавати контроль над власними територіальними водами і свободу проходження через протоку і це їх право. Тому, потенціал ескалації великий", - говорить Майкл Карпентер.

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...

"Популісти заявлять що завгодно, бо їм потрібен "рєйтінг", президент навіть видалить заклик про необхідність щеплення", - Валерій Прозапас

понеділок, 25 жовтень 2021, 0:00

"Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти - "просто пєрєстать стрєлять!", "тарифи знизимо вдвічі!", "зарплата 4000$!", "майстри спорту!", "конєц епохі бідності!", "лавіна інвестицій!", "корупцію подолано!", "1000 000 000 дєрєвьєв!". Популіст...