"Вдивіться в обличчя убивць": У мережу виклали світлину із росіянами, які відкрили вогонь по українських моряках

Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів.

Екіпаж судна, яке відкрило вогонь по українцях. Фото: сайт "Миротворець".

Центр ідентифікації військових злочинців Миротворець розпочав свою діяльність з упізнання злочинців з корабля ФСБ Ізумруд, які відкрили вогонь по наших кораблях в Азовському морі. Про це в Фейсбуці написав народний депутат Антон Геращенко, передають Патріоти України.

Він зазначив: "Вдивіться в обличчя цих убивць! Це військові злочинці - екіпаж плавзасобу ФСБ "Ізумруд", які вчора підло напали і поранили українських військових моряків.

Волонтери центру "Миротворець" розпочали велику роботу з офізичування і внесення в базу всіх військових злочинців, які вчора брали участь у нападі на українських моряків. Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів".

Затриманим 'шиють' зраду батьківщині: Білоруським "рейковим партизанам" загрожує страта

середа, 29 червень 2022, 21:34

Держиморди Лукашенка затримали трьох білорусів, причетних до знищення двох релейних шаф сигнальної установки, яка забезпечує рух залізничних поїздів. У Білорусі можуть засудити до страти "рейкових партизанів", яких звинувачують у підпалі релейної шафи ...

Вони не підозрювали, що ці кроки будуть останніми: У мережі з'явилося відео роботи снайпера ССО по російських окупантах

середа, 29 червень 2022, 21:28

Снайпери Сил спеціальних операцій Збройних сил України працюють на різних напрямках фронту. Разом із іншими захисниками України вони успішно та майстерно знищують російських окупантів. Про це повідомили в офіційному каналі Сил спеціальних операцій в Te...