"Вдивіться в обличчя убивць": У мережу виклали світлину із росіянами, які відкрили вогонь по українських моряках

Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів.

Екіпаж судна, яке відкрило вогонь по українцях. Фото: сайт "Миротворець".

Центр ідентифікації військових злочинців Миротворець розпочав свою діяльність з упізнання злочинців з корабля ФСБ Ізумруд, які відкрили вогонь по наших кораблях в Азовському морі. Про це в Фейсбуці написав народний депутат Антон Геращенко, передають Патріоти України.

Він зазначив: "Вдивіться в обличчя цих убивць! Це військові злочинці - екіпаж плавзасобу ФСБ "Ізумруд", які вчора підло напали і поранили українських військових моряків.

Волонтери центру "Миротворець" розпочали велику роботу з офізичування і внесення в базу всіх військових злочинців, які вчора брали участь у нападі на українських моряків. Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів".

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...