"Вдивіться в обличчя убивць": У мережу виклали світлину із росіянами, які відкрили вогонь по українських моряках

Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів.

Екіпаж судна, яке відкрило вогонь по українцях. Фото: сайт "Миротворець".

Центр ідентифікації військових злочинців Миротворець розпочав свою діяльність з упізнання злочинців з корабля ФСБ Ізумруд, які відкрили вогонь по наших кораблях в Азовському морі. Про це в Фейсбуці написав народний депутат Антон Геращенко, передають Патріоти України.

Він зазначив: "Вдивіться в обличчя цих убивць! Це військові злочинці - екіпаж плавзасобу ФСБ "Ізумруд", які вчора підло напали і поранили українських військових моряків.

Волонтери центру "Миротворець" розпочали велику роботу з офізичування і внесення в базу всіх військових злочинців, які вчора брали участь у нападі на українських моряків. Першим у базу навічно записаний капітан 3-го рангу Андрій Шпіцин, який віддав наказ іти на таран і стріляти в наших воїнів".

У Сирії курди атакували російський патруль, "інтернаціоналісти" Путіна втратили БТР

понеділок, 18 листопад 2019, 20:01

Цивільні курди закидали "коктейлями Молотова"російський патрульний бронетранспортер. Про це у Twitter розповів німецький журналіст Джуліан Рьопке. . "Росія бачить себе миротворчою силою і посередником між фронтами в (північній) Сирії. Місцеве курдськ...

Прокурор вимагав 100-мільйонну заставу: Суд прийняв рішення щодо запобіжного заходу для голови "Укрексімбанку"

понеділок, 18 листопад 2019, 19:50

Печерський районний суд Києва не заарештував голову «Укрексімбанку» Олександра Гриценка, але зобов’язав його протягом п’яти днів виплатити заставу в розмірі майже 3 млн грн, зазначають Патріоти України. . Засідання по обранню запобіжного заходу Грицен...