"Вертайся, Ромцю, в Анадир": Від санкційного списку не втекти, Швейцарія відмовилась надати Абрамовичу дозвіл на проживання - ЗМІ

​Наближений Єльциних і екс-начальник Чукотки Путіна ​має дві важливі риси для виживання. Вміння дружити з потрібними людьми і чуйку на час «рвати кігті». Однак в обставинах глобального тиску на оточення ВВП місця для маневрів все менше.

Не зважаючи на заманливі обіцянки Абрамовича, Швейцарія відмовила російському мільярдеру у дозволі на проживання. Про це повідомляє видання Le Matin Dimanche.

За інформацією ЗМІ, у 2016 році Роман Абрамович подав прохання про надання йому посвідки на проживання в Швейцарії. Російський олігарх звернувся до урядовців кантону Вале на південному заході країни. Мільярдер та колишній губернатор Чукотки мав намір оселитися поблизу гірськолижного курорту Верб’є.

Цю інформацію виданню підтвердили у муніципалітеті Бань, до якого належить Верб’є, у кантоні Вале, Державному секретаріаті з міграції та у федеральної поліції.

"Роман Абрамович був зацікавлений у Вале. У фінансовому плані для муніципалітету і кантону він був би дуже цікавим", - розповів глава міграційного відділу кантону Вале Жак Делавалла. Суд у Швейцарії заборонив ЗМІ на прохання самого Абрамовича публікувати будь-яку інформацію стосовно намагань російського мільярдера отримати дозвіл на проживання у країні.

Попри це, видання зазначає, що Абрамович отримав відмову без пояснення причин від влади кантону. Після цього він знову звернувся до швейцарських урядовців. Там мільярдеру відповіли, що його справу офіційно закрили, але додали, що він може подати нове прохання.

Свій до своїх: Україну відвідає Вселенський патріарх Варфоломій

неділя, 15 грудень 2019, 20:12

Очільник Православної церкви України Епіфаній заявив, що найближчим часом Україну відвідає Вселенський патріарх Варфоломій. Відповідну заяву митрополит Київський і всієї України зробив під час літургії з нагоди річниці створення помісної Православної ц...

Це все не його: Зеленський проігнорував річницю створення Православної Церкви України

неділя, 15 грудень 2019, 19:59

Під час передвиборчих перегонів тоді кандидат у президенти України відмовився відповідати на питання щодо своїх релігійних переконань, а під час візиту до Стамбулу його пресслужба відмовилась від спільного комюніке за підсумками переговорів з Варфоломієм