"Вічні 2 відсотки ла#на": Путінський пропагандист обізвав людей, що вийшли на мітинг в Москві

"І ось ці 2% ла*на вважають, що вони тут - влада?!", - Володимир Соловйов в радіоефірі опустився до базарної лайки.

Володимир Соловйов. Фото:скрін відео.Російський топ-пропагандист Володимир Соловйов назвав людей, що вийшли на акції протесту 12 червня у Москві, "вічними двома відсотками гі*на" і "дітьми корупціонерів". Образами "журналіст" розсипався в ефірі радіостанції "Вести FM", пишуть Патріоти України.

"270 тисяч осіб! Тут з'являється натовп гопників, мажористих придурків, яким, бачте, захотілося зіпсувати москвичам свято! Ну, давайте порахуємо, скільки людей вивів цей Поліграфич (Олексій Навальний. - Ред.) мерзенний на вулиці? Зробимо йому приємне! Давайте скажемо, що у нього було 5 тисяч, а на Тверській було 260 тисяч. Значить, це виходить 1,9%. Тобто вічні 2% лайна. І ось ці 2% лайна вважають, що вони тут - влада?!" - вибухнув Соловйов.

Нагадаємо, мітинги опозиції пройшли 12 червня у багатьох містах РФ. Їх ініціатором став опозиційний політик Олексій Навальний. Основна заявлена тематика мітингів - антикорупційна, але мітинги також стали частиною кампанії Навального по боротьбі за реєстрацію як кандидата на виборах президента РФ.

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...