"Відкрив Америку": Фінляндія зіронізувала з приводу слів Путіна про Донбас

Глава фінського уряду підкреслив, що його країна приєдналась до санкцій проти РФ саме через причетність росіян до подій на сході України.

Юху Сіпіля. Фото: virhos.net.

Випадкове зізнання президента РФ Володимира Путіна про російських військових на сході України нікого на Заході не здивувало, оскільки там і так знають про військову інтервенцію Кремля. Про це заявив прем'єр-міністр Фінляндії Юху Сіпілі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Yle.

За його словами, Путін не сказав "нічого нового". "Всім давно відомо, що Росія певним чином замешена в цій кризі. У цьому відношенні в словах Путіна не було нічого нового", - сказав фінський прем'єр. На Заході слова Путіна сприйняли як визнання присутності військових РФ в Донбасі. Сіпіля зазначив, що Фінляндія разом з іншими країнами ЄС засудила дії Росії в Україні і Криму, а також нарівні з іншими бере участь у санкціях проти Росії.

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...