"Відверте викривлення фактів": Журналісти звинуватили Штайнмаєра в підлабузництві до Кремля

Голова МЗС досі не визнав окупацію Криму Росією.

Франк-Вальтер Штайнмайєр. Фото google.com

Нагадаємо, що перебуваючи в Єкатеринбурзі, Штайнмайєр заграва перед росіянами. Він фактично заявив, що напружена ситуація, яка наразі існує в європейському регіоні, з'явилася через нерозуміння російської сторони європейськими колегами, передають Патріоти України.

Він сказав, що посил уряду цієї країни до європейських колег не завжди, на жаль, розуміють. Говорячи про окупацію Криму, він сказав, що на півострів спочатку зайшли сили самооборони, а вже потім з'явилися "зелені чоловічки", "спецслужби".

Німецькі журналісти обурені тим, як відверто Штайнмайєр викривив історичний факт анексії Криму. Видання пишуть, що на відміну від Штайнмайєра всі країни одразу зрозуміли, що у випадку Криму йдеться про анексію - озброєний і підлий напад на частину суверенної держави. Позицію глави МЗС німецьке видання називає насмішкою над єдиною позицією Європи та викривленням історії, що є корисним лише для Кремля.

"У небі – F-16. Під крилами – ракети США. Цілі знищено!": В ефірі вже лунає те, що лише переслідувало у кошмарах "соколів Путіна"

понеділок, 20 травень 2024, 17:49

В одній із бригад тактичної авіації льотчики Повітряних сил ЗСУ вже відпрацьовують бойові місії на авіаційному тренажері F-16, наданому Чехією. . Начальник групи обслуговування тренажерів зазначає, що отримання цієї сучасної платформи стало справнім ...

"Україна усвідомлює, що війна кінчиться переговорами": Секретар РНБО виступив із заявою

понеділок, 20 травень 2024, 17:45

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко заявив, що Україна усвідомлює, що війна закінчиться переговорами, тому підготувала і просуває формулу миру президента Володимира Зеленського. Пряма мова: "Україна чітко усвідомлює, що в...