Віджали бізнес сім'ї: Царьов поскаржився "хунті" на Корбана і поспішає допомогти СБУ

Екс-регіонал і у минулому так званий "голова парламенту Новоросії" вирішив допомогти українському слідству "через інтернет".

Олег Царьов. Фото:rusnovosti.ru

Генеральна Прокуратура України вилучила у політика Геннадія Корбана схеми, за якими здійснювалися рейдерські захоплення, і розписки, за якими він давав гроші подільникам. Таку думку висловив екс-"регіонал" Олег Царьов на одному з сепаратистських сайтів "Русская весна", передають Патріоти України.

"Зокрема, слідство з'ясовує, хто такі М.К. і В.А., що отримали, судячи з вилученої розписки, $600 тис. на захоплення хлібозаводу номер п'ять. Офіційні органи України взяли за правило спілкуватися зі мною по інтернету. Зокрема, повістки мені виставляють на сайті СБУ", - заявив Царьов.

Екс-нардеп вирішив "також за допомогою мережі допомогти слідству".

"П'ятий хлібзавод входить до складу Другого хлібокомбінату і був захоплений разом з рештою двадцятьма сімома підприємствами, що входять в бізнес моєї сім'ї. За силове захоплення відповідали Михайло Кашляк і Василь Астіон - ті самі М.К. і В.А. За моєю інформацією, за аналогічною схемою були захоплені активи на $1 млрд", - додав екс-"регіонал".

За його словами, "це той гешефт", заради якого "спалювали людей в Одесі та розпалювали війну на Донбасі".

​До кінця січня Україна отримає ще купу озброєнь від країн НАТО – ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 23:35

Як повідомляли Патріоти України, вночі 21 січня в Україну доставлено першу партію зброї та боєприпасів зі США в рамках нового термінового постачання військової допомоги через агресію РФ. До кінця січня, як повідомляють джерела в Пентагоні, Україна отри...

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...