​Війна як засіб виходу з фінансової кризи? Ердоган проголосив про військове просування в Сирії задля звільнення нових територій

Анкара вигадує заходи, щоб збити гостроту санкцій США, що боляче вдарили по валютному ринку республіки, погрожують кризою і навіть падінням банківської системи. Маленька переможна війна вочевидь розглядається як засіб, принаймні її не скасовано.

Реджеп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що його країна перебуває на останній стадії підготовки нової військової операції в Сирії, повідомляють Патріоти України з посиланням на турецьке агентство Anadolu.

"З божою допомогою, в найближчому майбутньому ми звільнимо і нові території, забезпечивши на них безпеку", - сказав Ердоган

Він зазначив, що Анкара перебуває на останній стадії підготовки операції в нових сирійських регіонах, щоб, як і під час військових операцій Щит Євфрату та Оливкова гілка, забезпечити там стабільність.

Ердоган також сказав, що з Туреччини в регіони, де проходили ці військові операції, повернулися чверть мільйона людей.

Про те, що Туреччина планує провести ще одну операцію біля своїх кордонів, повідомлялося в травні. Ердоган заявляв, що турецькі військові "готові для нової місії".

20 січня генштаб Збройних сил Туреччини заявив про початок наземної операції Оливкова гілка в сирійському районі Афрін. Її мета - створення 30-кілометрової буферної зони вздовж кордону, з тим, щоб гарантувати, що до Туреччини не проникнуть "терористи".

У серпні 2016 року Туреччина почала операцію Щит Евфрата на території сирійської провінції Алеппо. Ердоган заявляв, що ця операція спрямована проти терористичної організації ІДІЛ та "терористичних груп Сирійських курдів, що загрожують Туреччині". Так само декларувалася мета покласти край правлінню сирійського президента Башара Асада.

Хіти тижня. Є великі сумніви щодо можливостей: КНР відмовляється від російських ЗРК "С-300" і "С-400"

понеділок, 6 липень 2020, 12:00

Останнім часом в КНР все частіше можна почути розмови про те, що російські ЗРК показують свою неефективність і нездатність забезпечити протиповітряну оборону Піднебесної. Влада і засоби масової інформації Китайської Народної Республіки критично ставлят...

Повторити шлях Мексики: Україна може виграти через протистояння Європи і Китаю, - Іноземцев

понеділок, 6 липень 2020, 11:40

Україна може "відтягнути" на себе частину європейських виробництв, які країни ЄС найближчим часом можуть почати виводити з Китаю. Таким чином країна стане другою Мексикою, куди США стали переміщувати фабрики після економічного конфлікту з Піднебесною. ...