Війна почекає: Російські найманці на Донбасі "дезертирують" додому садити картоплю

Командири підрозділів, щоб уникнути відповідальності за привласнення грошового і матеріального забезпечення "мертвих душ", в авральному порядку оформлюють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

Російські найманці тікають з фронту додому садити картоплю. Ілюстрація: Моя хата.

Командування російськими окупаційними військами на Донбасі відпускає кадрових військових на територію РФ для проведення сезонних сільськогосподарських робіт. Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

За інформацією ГУР, командування Південного ВО збройних сил РФ проводить спеціальну додаткову перевірку особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів ВС РФ.

"Під час перевірки проводиться фотографування військовослужбовців кожного підрозділу для унеможливлення практики т.зв. "каруселей", коли спеціально "підготовлені підрозділи" перевозяться з однієї позиції на іншу щоб представити для перевірки необхідну кількість належно екіпірованого особового складу", - сказано в повідомленні.

При цьому командири підрозділів, щоб уникнути відповідальності за привласнення грошового і матеріального забезпечення "мертвих душ", в авральному порядку оформлюють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

"В одному з підрозділів 2 АК, який з початку року у складі 50 військовослужбовців знаходиться на полігоні, в наявності тільки 15 осіб. На відсутніх терміново оформляються документи про самовільне залишення місця служби, у тому числі на тих які за "домовленістю" з командуванням виїхали на територію РФ або були відпущені для проведення сезонних сільськогосподарських робіт", - додали в ГУР.


Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...

Влада заявила, що нічого не сталося: У Ростовській області пролунав потужний вибух (відео)

субота, 25 березень 2023, 23:29

У місті Азов Ростовської області 25 березня пролунав потужний вибух. Його причини поки що невідомі. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал, передають Патріоти України. Момент вибуху зняла одна з камер. На відео можна помітити, що через гучний звук с...