Президент Російської Федерації Володимир Путін ініціював відновлення збройного конфлікту в Нагірному Карабасі, щоб пізніше врегулювати його і виступити в ролі миротворця для Заходу. Про це в статті для видання NewsAder пише російський економіст і блогер Слава Рабинович, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У 2013 році рейтинг Путіна почав різко падати. Фальсифікації виборів і масові протести 2011-2012 рр., «скажений принтер», перші конвої політичних ув'язнених, економічне зростання в США 4%, в Росії 1,3% при ціні на нафту вище 100 доларів за барель - до 2013 року було зрозуміло, що економічно країна рухається «зовсім не туди». Але Путін не захотів відповідати за своїми політичними і економічними злочинами.
Більш того, він не захотів втрачати життя. Бо крісло президента для нього - це не боротьба за владу, а боротьба за життя. Для цього треба чіплятися за одноосібну, незмінну і довічну владу - будь-якими способами. І потрібен рейтинг, який пішов вниз. В 2013 році.
Тоді на початку 2014 року він анексує Крим - «Путін-переможець», «Володимир-збирач-земель-російських». Народ аплодує. Хакамади і Матвієнки, Титови і Миронови, народ, старі й малі - все б'ються в угарі а-ля анексії Судетської області 1938 року.
Рейтинг повзе вгору.
Далі - Донбас. У хід йдуть розп'яті хлопчики. У Іловайському котлі гинуть сотні українських військових. В цілому - тисячі убитих і поранених, мільйони біженців. Збитий Боїнг: збили його українці, а трупи - несвіжі.
І о, жах ... Рейтинг повзе вгору.
Далі - Сирія. Публічно заявляється мета - боротьба з ІГ, замість цього - порятунок путінського клієнта Асада. Знищуємо з повітря бомбами сирійських туркоманів. Туреччина протестує проти знищення братів по крові, протестує проти порушення її повітряного простору російськими бомбардувальниками. Туреччина збиває російський військовий літак над своєю територією. Путін і Ко, Жириновські і Матвієнко, Титова і Миронова, народ, старі й малі - закликають до відплати, до ядерної анігіляції Стамбула. Забороняють турецькі помідори. Виганяють турецьких студентів з російських ВНЗ.
Рейтинг повзе вгору. Досягає 90%.
Теракти в Бельгії. Жириновський, в передачі у Володимира Соловйова на всю країну: «Нехай вони здихають і гинуть. Нам вигідно, коли Європу підривають! »
Але раптом ... рейтинг поповз вниз. Що таке?! Холодильник став перемагати телевізор?
Хто тільки не писав про «наступну авантюру Путіна»! Тільки ледачий відлежувався біля телевізора ... Писали всі - і Андрій Піонтковський, і я, і багато інших ... і всі були однієї думки - це, швидше за все, можуть бути Вірменія, Азербайджан і Нагірний Карабах.
Який же він став передбачуваний, цей Путін! Рейтинг, рейтинг, і, щоб Батьківщину свою зберегти, потрібно тут підірвати, а там підпалити!
Вранці 2 квітня Міноборони Вірменії офіційно заявило про наступ Азербайджану по лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту. Міноборони Азербайджану офіційно заявило про наступ Вірменії по лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту. Обидва відомства заявили, що і та, і інша сторони конфлікту зазнали втрат. І в інформаційний простір були вкинуті загиблі хлопчики 12-ти років.
Путін, введи війська! Адже Раді Федерації і голосувати за нову резолюцію вже не потрібно: минула, «сирійська», дозволила Путіну вводити війська на кожному кроці, де і куди йому заманеться.
Т.зв. «Нагірно-Карабахська Республіка» - це точно такий же штучно створений Росією гнійник в незалежній державі Азербайджан, як Абхазія і Осетія в Грузії, як т.зв. «ДНР» і «ЛНР» в Україні. Мета їх одна - влаштовувати ось такі ось провокації і «наступи», щоб спочатку послабити, а потім гібридно повернути колишні колонії в пострадянську орбіту.
Зверніть увагу: як тільки Азербайджан проводить успішні переговори з нафто-і газопроводів або налагоджуються стосунки з США і Європою, відразу ж Вірменія (у якій, до слова сказати, немає ні копійки зайвої) «починає обстріл» спірної території. За допомогою Росії, на гроші Росії.
Кілька днів тому президент Азербайджану Ільхам Алієв брав участь у Саміті з ядерної безпеки в США - в тому самому, на який «Росія відмовилася поїхати». Алієв зустрічався з Керрі, між ними пройшли дуже успішні переговори.
Кілька днів тому, в США, і ще до «найсвіжіших» подій, торкаючись нагірно-карабаської проблеми, президент Алієв зазначив, що конфлікт має бути вирішений на основі прийнятих Радою Безпеки ООН резолюцій, що вимагають негайного і беззастережного виведення армії Вірменії з окупованих територій.
«Конфлікт між Вірменією і Азербайджаном, всі конфлікти на пострадянському просторі і в світі, в цілому, повинні знайти рішення на основі територіальної цілісності країн. Ми також є партнерами в питаннях регіональної безпеки. Азербайджан забезпечує логістичну підтримку операціям в Афганістані, створює умови для польотів над нашою територією і наземних перевезень. Також близько 100 наших військовослужбовців служать в Афганістані пліч-о-пліч з військовослужбовцями НАТО. Таким чином, порядок денний наших відносин дуже широкий. Сьогодні ми, звичайно, обговоримо ці питання і регіональні проблеми. Я впевнений, що ця зустріч зіграє свою роль в подальшому розвитку наших дружніх відносин», - сказав він.
Джон Керрі, в свою чергу, заявив, що радий вітати в США президента Азербайджану Ільхама Алієва.
«У нас c Азербайджаном багато спільних інтересів, над якими ми працюємо», - зазначив держсекретар. Він подякував Азербайджан за участь в миротворчій місії в Афганістані: «Ми дуже вдячні Азербайджану за внесок у миротворчі операції, зусилля в Афганістані. Відомо, що Азербайджан розташований в дуже складному зараз регіоні. Вважаю, що президент Алієв, зокрема, своїм керівництвом в проекті «Південний газовий коридор», доклав дуже серйозні зусилля для задоволення деяких з цих потреб і зберігав це питання в центрі уваги. Це - дуже серйозний крок в ім'я довгострокових стратегічних інтересів Європи і, кажучи відверто, в спробах диверсифікації джерел енергії, що дуже важливо».
Всього через кілька годин після цього «нагірно-карабаська проблема» знову палає полум'ям війни - полум'ям нової гібридної війни Путіна. Якому потрібен рейтинг через телевізор, а також бонус: «Південний газовий коридор» теж повинен згоріти в цьому вогні.
Вірменія - агресор? Ні. Вірменія - заручник. «Південний газовий коридор» - це кістка в горлі Путіна і Газпрому, того самого Газпрому, в якому особисто Путін має колосальний економічний інтерес. Путін може відключити поставки електроенергії і газу в Єреван, і для Вірменії це відразу обернеться повним економічним колапсом і хаосом. Путіну потрібна війна в цьому регіоні, щоб не допустити азербайджанський газ до Європи як альтернативу «Південному потоку». Крім того, Вірменія для Путіна - це головний російський військовий анклав в цьому регіоні. Путін тримає там свої військові бази.
Минулого тижня президент Вірменії Серж Саргсян, також перебуваючи в США, посмів заїкнутися про багатовекторну політику Вірменії.
І відповідь Путіна не змусив себе довго чекати. Команда «фас» була дана, і Карабах «сам» почав гавкати і дряпатися.
Путін хоче влізти, гарненько напаскудити і - о диво! - виступити в ролі миротворця. Як та заїжджена пластинка, на якій вічно застряє звукознімач, саме на тому місці, коли пісенька доходить до рейтингу і «російської орбіти».
Путінська тактика - змусити Вірменію почати першою, і, отримавши «відповідь», кричати, що на них нападають. Це - чисто кремлівсько-чекістська тактика, яка вже багато разів застосована на Кавказі, в Придністров'ї, в Україні та Донбасі, а до цього - в Фінляндії (1939) і в Східній Європі.
Ну, а вдома путінський режим вже просто не може існувати без війни. Путін підсадив всю країну на наркотик - ще два роки тому. За 24 місяці військово-телевізійна наркотична залежність тільки посилювалася. Ні, просто так злізти з наркотику не вдасться. Ми спостерігаємо перші симптоми майбутнього ймовірного розпаду Російської Федерації, по наростаючій, від конфлікту до конфлікту. Путінський режим наживає собі все нових і нових ворогів - спочатку на пострадянському просторі, потім майже в усьому світі, а потім і всередині країни: «п'ята колона», «вороги народу», «Нємцов», «Касьянов», міжнаціональні конфлікти, колапс економіки , соціальні вибухи, відвал регіонів, придушення, пролита кров і - як результат - громадянська війна і розпад держави.
Але поки що - рейтинг.
Європейські країни розглядають можливість заборони китайської соціальної мережі TikTok, беручи приклад зі Сполучених Штатів. Причиною такого рішення є загроза дезінформації, втручання у вибори та небезпека збору персональних даних. Про це пише ERR, пер...
Президент Володимир Зеленський повідомив, що замість Павла Ткачука начальником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного стане Роман Качур. Про це він заявив у неділю, 19 січня, у своїх соцмережах, передають Патріоти України. Найбільше...