"Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху", - Святослав Вакарчук про вбивство Павла Шеремета

"В інтернеті можна писати полум'яні промови, посипати голову попелом і викривати невідомих" ЇХ ". Але, фактом є те, що вбили його не в" тиранічної "Білорусі, не в" диктаторської "Росії, а в" європейській вільної "Україна", - відгукнулися коментатори.

Святослав Вакарчук. Фото: life.obozrevatel.com.

Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук написав у своєму мікроблозі Twitter про те, що він шокований звісткою про загибель Павла Шеремета, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Під враженням від смерті Павла не міг не написати. З нас хочуть зробити суспільство рабів. Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху. Не можна дати їм досягти успіху. Кожен з нас своїми діями або бездіяльністю впливає на результат" .

"Правда, якою б вона не була, постійне самовдосконалення, важка щоденна праця, наша готовність боротися за свої права і права своїх співвітчизників, знайомих і незнайомих - все це веде їх диявольський план в прірву", - пише музикант.

"Ким нам бути? Товариством вільних людей або кліткою з рабами? Це залежить тільки від нас, давайте пам'ятати про це. Заради пам'яті Павла, заради пам'яті тисяч загиблих журналістів, солдат, студентів і волонтерів, заради тих, хто не боявся йти вперед, заради майбутнього наших дітей, заради нашого власного щастя. Все в наших руках ", - написав музикант. Він висловив співчуття рідним і близьким покійного.

"Сумна новина ... Одним вільною людиною стало менше ... Загинув журналіст Паша Шеремет ... Вічна пам'ять! Мої щирі співчуття рідним і близьким Павла Шеремета і всім його колегам і друзям. Він був світлою людиною ...", написав Вакарчук .

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...