Він ще й письменник: Аваков провів презентацію своєї книги, до нього завітали знакові гості (фото)

Книга видана трьома мовами - українською, російською та англійською.

Арсен Аваков. Фото:oligarh.mediaУ Києві почалася презентація нової книги Арсена Авакова "Зелений зошит". Вона проходить в Галереї "АртПричал". Про це йдеться на сайті Главное, передають Патріоти України.

На презентації присутній глава Кабміну Володимир Гройсман, екс-прем'єр Арсеній Яценюк, народні депутати і люди, які були поруч, коли він писав свою книгу. Включаючи давніх соратників: Марину Єпішину, Івана Варченка, Ірину Єфремову та інших.

Книга, до речі, видана трьома мовами - українською, російською та англійською. Надрукована вона в харківському "Видавництві Фоліо".

Як розповів Арсен Аваков в одному з недавніх своїх інтерв'ю, це "... книга про поточне життя".

"Я знаю, що більшість з вас знає, що світ не такий простий. Життя має кінець. Зошит - зелений. Яблуко - червоне. Влада погана. Настрій тривожний ... І все ж! Все ж варто більше самому писати той самий зелений зошит. Навіть якщо тобі підсунули інший колір. Це твоє життя і твоя сила - наповнювати порожню посудину. Міняти недосконале. Вірити в силу творення. Це, як на мене - єдиний шлях не стати під непростими випробуваннями буркотуном і не перетворитися у втомлену людину, якій хтось купив не того кольору зошит .."..

"Лукашенка публічно ліквідують": Експерт заявив, що Росія може готуватися до анексії Білорусі

вівторок, 6 грудень 2022, 8:24

Російська Федерація може готуватись до вторгнення в Білорусь та її повної анексії. Ба більше, росіяни можуть ліквідувати самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка і видати це як "звільнення білоруського народу". Таку думку висловив політтехн...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...