Він ще й письменник: Аваков провів презентацію своєї книги, до нього завітали знакові гості (фото)

Книга видана трьома мовами - українською, російською та англійською.

Арсен Аваков. Фото:oligarh.mediaУ Києві почалася презентація нової книги Арсена Авакова "Зелений зошит". Вона проходить в Галереї "АртПричал". Про це йдеться на сайті Главное, передають Патріоти України.

На презентації присутній глава Кабміну Володимир Гройсман, екс-прем'єр Арсеній Яценюк, народні депутати і люди, які були поруч, коли він писав свою книгу. Включаючи давніх соратників: Марину Єпішину, Івана Варченка, Ірину Єфремову та інших.

Книга, до речі, видана трьома мовами - українською, російською та англійською. Надрукована вона в харківському "Видавництві Фоліо".

Як розповів Арсен Аваков в одному з недавніх своїх інтерв'ю, це "... книга про поточне життя".

"Я знаю, що більшість з вас знає, що світ не такий простий. Життя має кінець. Зошит - зелений. Яблуко - червоне. Влада погана. Настрій тривожний ... І все ж! Все ж варто більше самому писати той самий зелений зошит. Навіть якщо тобі підсунули інший колір. Це твоє життя і твоя сила - наповнювати порожню посудину. Міняти недосконале. Вірити в силу творення. Це, як на мене - єдиний шлях не стати під непростими випробуваннями буркотуном і не перетворитися у втомлену людину, якій хтось купив не того кольору зошит .."..

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...