ВМС України почали перекидати бойові кораблі до Азовського моря

У Бердянську вже був помічений автотрейлер, який перевозив малий броньований артилерійський катер.
Азовське море. Фото: соцмережі.

Збройні Сили України почали перекидати техніку для створення корабельно-катерного угруповання Військово Морських Сил на виконання рішення Ради нацбезпеки та оборони про посилення військово-морської присутності держави в Азовському морі, повідомляють Патріоти України.

6 вересня РНБО ухвалила рішення скерувати військові кораблі в Азовське море для захисту національних інтересів. У суботу вранці, 8 вересня, у Бердянську був помічений автотрейлер, який перевозив малий броньований артилерійський катер.

Також планується скерувати в Азовське море 3 малих броньованих артилерійських катера, які будуть найпотужнішими одиницями там. Зазначається, що у складі ВМС наразі перебувають 6 таких катерів – P174 "Аккерман", P175 "Бердянськ", P176 "Нікополь", P177 "Кременчук", P178 "Лубни" і P179 "Вишгород". Всі такі катери озброєні двома бойовими модулями КАУ-30М. Про перекидання інших типів катерів на Азовське море інформації наразі немає.

Окупант, який тікав із Ізюма, поскаржився, що прикордонники не впускали його в РФ

середа, 28 вересень 2022, 23:00

Російський контрактник розповів ЗМІ, що після втечі з Ізюма його не пустили в Росію і збираються знову відправити на війну. Про це написала "Медіазона", передають Патріоти України. Окупант розповів, що після відступу з-під Ізюма вирішив повернутися в Р...

Всіх на всіх: Очільник ГУР Міноборони розповів про підготовку нового обміну полоненими з Росією

середа, 28 вересень 2022, 22:29

Україна не припиняє роботу над тим, щоб організувати новий обмін полоненими з Росією. З РФ тривають перемовини щодо обміну "всіх на всіх". Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов під час зустрічі з пред...