ВМС України почали перекидати бойові кораблі до Азовського моря

У Бердянську вже був помічений автотрейлер, який перевозив малий броньований артилерійський катер.
Азовське море. Фото: соцмережі.

Збройні Сили України почали перекидати техніку для створення корабельно-катерного угруповання Військово Морських Сил на виконання рішення Ради нацбезпеки та оборони про посилення військово-морської присутності держави в Азовському морі, повідомляють Патріоти України.

6 вересня РНБО ухвалила рішення скерувати військові кораблі в Азовське море для захисту національних інтересів. У суботу вранці, 8 вересня, у Бердянську був помічений автотрейлер, який перевозив малий броньований артилерійський катер.

Також планується скерувати в Азовське море 3 малих броньованих артилерійських катера, які будуть найпотужнішими одиницями там. Зазначається, що у складі ВМС наразі перебувають 6 таких катерів – P174 "Аккерман", P175 "Бердянськ", P176 "Нікополь", P177 "Кременчук", P178 "Лубни" і P179 "Вишгород". Всі такі катери озброєні двома бойовими модулями КАУ-30М. Про перекидання інших типів катерів на Азовське море інформації наразі немає.

ЗСУ посляться! США хочуть передати танки Abrams в Україну швидше, ніж планувалося, - Білий дім

вівторок, 21 березень 2023, 16:38

США планують прискорити процес передачі Україні танків Abrams. І робота над цим вже ведеться, передають Патріоти України з посиланням на заяву координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі. За його слов...

Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...