Вона працює: У Тимошенко розповіли про титанічну роботу над новою Конституцією під проводом лідерки "Батьківщини"

У той же час більшість експертів наголошують, що проблема держави не в основному законі, а в недотриманні можновладцями чинних законів.
Олексій Рябчин. Фото: скріншот з відео.

«Професійне обговорення нової Конституції України за ініціативою лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко вже почалося», - цитує партійний сайт народного депутата Олексія Рябчина. Він повідомив про це в прямому ефірі, відповідаючи на питання про те, чи ведеться дискусія про зміну Конституції України, передають Патріоти України.

Він нагадав, що 15 червня на презентації «Нового курсу України» в Києві Юлія Тимошенко озвучила думки щодо бачення нової концепції Основного Закону України, робота над яким велася останні роки. «Сьогодні, за ініціативою лідера "Батьківщини", відбуваються професійні обговорення положень нової Конституції, тобто нового суспільного договору. До обговорення залучено понад 80 вчених, фахівців і представників громадянського суспільства», - розповів політик.
За його словами, по понеділках проходять обговорення з модераторством самої Юлії Тимошенко, а згодом планується проводити подібні заходи в усіх регіонах України. «Це дуже професійна фахова дискусія, результатом якої стане концепція нової Конституції України», - додав він.
Олексій Рябчин зазначив, що це будуть не точкові зміни до Основного закону, а цілісний проект нового суспільного договору, нової Конституції, який за згодою учасників дискусії повинен бути прийнятий на референдумі.
Джерело: НВ

Хіти тижня. "Голосование без выбора, или Как второй тур может стать безальтернативным", - блогер

субота, 23 березень 2019, 19:30

"Последние социологические исследования почти не оставляют сомнений в том, что комик Владимир Зеленский выходит во второй тур, и главной интригой последних трех недель является ответ на вопрос, кто составим ему компанию - Петр Порошенко или Юлия Тимоше...

Хіти тижня. ​"Почему Вы не приехали к солдатам?… Сколько Вы передали денег для армии": Юлія Тимошенко втрапила у Слов'янську в скандал з учасником АТО 95-ї та 81-ї бригади (відео)

субота, 23 березень 2019, 19:00

Виборча компанія все скандальніше, все брудніше. На зустрічі з виборцями щось пішло не так. «Леді Ю» назвала чоловіка провокатором, – «Ваши СБУшние штучкі не пройдуть», - і заперечила спілкування з Коломойським. Візит кандидата в президенти України Юлі...