Вона працює: У Тимошенко розповіли про титанічну роботу над новою Конституцією під проводом лідерки "Батьківщини"

У той же час більшість експертів наголошують, що проблема держави не в основному законі, а в недотриманні можновладцями чинних законів.
Олексій Рябчин. Фото: скріншот з відео.

«Професійне обговорення нової Конституції України за ініціативою лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко вже почалося», - цитує партійний сайт народного депутата Олексія Рябчина. Він повідомив про це в прямому ефірі, відповідаючи на питання про те, чи ведеться дискусія про зміну Конституції України, передають Патріоти України.

Він нагадав, що 15 червня на презентації «Нового курсу України» в Києві Юлія Тимошенко озвучила думки щодо бачення нової концепції Основного Закону України, робота над яким велася останні роки. «Сьогодні, за ініціативою лідера "Батьківщини", відбуваються професійні обговорення положень нової Конституції, тобто нового суспільного договору. До обговорення залучено понад 80 вчених, фахівців і представників громадянського суспільства», - розповів політик.
За його словами, по понеділках проходять обговорення з модераторством самої Юлії Тимошенко, а згодом планується проводити подібні заходи в усіх регіонах України. «Це дуже професійна фахова дискусія, результатом якої стане концепція нової Конституції України», - додав він.
Олексій Рябчин зазначив, що це будуть не точкові зміни до Основного закону, а цілісний проект нового суспільного договору, нової Конституції, який за згодою учасників дискусії повинен бути прийнятий на референдумі.
Джерело: НВ

Хіти тижня. Обіцяна чергова порція: Пекельні санкції США вдарять по Росії з новою силою

понеділок, 10 грудень 2018, 18:30

Адміністрація Сполучених Штатів Америки хоче ввести санкції проти РФ через отруєння Скрипалів. Адміністрація США має намір ввести другу частину санкцій проти Росії у справі колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, який був отруєний в британському місті ...

Початок кінця: "Наконец-то Запад понял, что Путин - враг!" - Каспаров

понеділок, 10 грудень 2018, 18:27

"Наконец-то западные политики, американские и английские, пришли к выводу, что договориться с Путиным - невозможно. Наконец-то они услышали Путина о том, что он является их врагом, и согласились с этим. А последние его действия сделали санкции неизбежн...