Вона працює: У Тимошенко розповіли про титанічну роботу над новою Конституцією під проводом лідерки "Батьківщини"

У той же час більшість експертів наголошують, що проблема держави не в основному законі, а в недотриманні можновладцями чинних законів.
Олексій Рябчин. Фото: скріншот з відео.

«Професійне обговорення нової Конституції України за ініціативою лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко вже почалося», - цитує партійний сайт народного депутата Олексія Рябчина. Він повідомив про це в прямому ефірі, відповідаючи на питання про те, чи ведеться дискусія про зміну Конституції України, передають Патріоти України.

Він нагадав, що 15 червня на презентації «Нового курсу України» в Києві Юлія Тимошенко озвучила думки щодо бачення нової концепції Основного Закону України, робота над яким велася останні роки. «Сьогодні, за ініціативою лідера "Батьківщини", відбуваються професійні обговорення положень нової Конституції, тобто нового суспільного договору. До обговорення залучено понад 80 вчених, фахівців і представників громадянського суспільства», - розповів політик.
За його словами, по понеділках проходять обговорення з модераторством самої Юлії Тимошенко, а згодом планується проводити подібні заходи в усіх регіонах України. «Це дуже професійна фахова дискусія, результатом якої стане концепція нової Конституції України», - додав він.
Олексій Рябчин зазначив, що це будуть не точкові зміни до Основного закону, а цілісний проект нового суспільного договору, нової Конституції, який за згодою учасників дискусії повинен бути прийнятий на референдумі.
Джерело: НВ

Хіти тижня. Україна втратить не лише Крим і Донбас! - З'явився "небезпечний" прогноз по вступу в НАТО (відео)

субота, 21 липень 2018, 20:00

На думку експерта, для вступу в НАТО Україні доведеться відмовитися не тільки від окупованих Росією територій, а й, можливо, від ряду інших. Про це розповів політичний експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Ігор Петренко, передають...

Хіти тижня. Помилка резидента. Як ГРУшник Шішмаков "спалив контору" (фото, відео)

субота, 21 липень 2018, 19:30

Нові докази участі російських спецслужб в організації невдалого перевороту в Чорногорії і в фінансуванні балканських найманців, що воювали в Україні. Про те як ГРУ використовувало сербів для перевороту в Чорногорії і війни в Україні пише видання The In...